Mandıra Filozofu yarışma sunacak ödülü ne olacak?

09.01.2021
A+
A-

Mandıra Filozofu film serisiyle sinemada hayli ses getiren Müfit Can Satıcı televizyon ekranında yarışma sunacak. Yarışmanın adı da verilecek ödül de ilgi çekici.

Mandıra Filozofu yarışma sunacak ödülü ne olacak? Ünlü oyuncu, senarist Müfit Can Saçıntı televizyon ekranına yarışma sunucusu olarak gelecek. Mandıra Filozofu adlı seri sinema filmleriyle fenomen olan Saçıntı, yarışma programı sunacak. Hangi kanalda? 

Müfit Can Saçıntı, uzun yıllar televizyonların fenomen dizisi Seksenler (80’ler)’in senaryosunu yazmış yönetmişti. Ardından yaptığı ve rol aldığı kendi ‘imalatı’ filmlerle beyaz perdede adından söz ettirdi. Son iki yıldır da tek kişilik oyunlarıyla Avrupa ülkeleri dahil Türkiye’nin pek çok kentinde turne yaptı. Seyirciyle buluştu.

Müfit Can Saçıntı, hayat duruşunu sanatıyla örtüştüren isimlerden. Ürettiklerinde daima toplumsal mesajlar veren toplumu özellikle ‘kapitalizme’ karşı uyaran Müfit Can Saçıntı hadi isminden daha ünlü olan Mandıra Filozofu olarak dillendirelim… Mandıra Filozofu şimdi ekrana yarışma sunucusu olarak gelecek. 

İyi ama Mandıra Filozof nasıl bir yarışmayı sunar? O yarışmada ödül ne olur? Az önceki satırlarda dediğimiz gibi Müfit Can Saçıntı hayat duruşu ile yaptığı işleri örtüştüren bir sanatçı. Sunacağı yarışma Agro TV ekranından seyirciye ulaşacak. Tarıma dair içerikleriyle yayın yapan Agro TV’nin ekranandı Mandıra Filozofu’nun sunacağı yarışmanın adı da ilgi çekici: 10 Ton Yem Bulmaca

Müfit Can Saçıntı’nın yarışma sunmasından daha çok yarışmanın ismi konuşulacak gibi… Onun da ötesinde yarışmada verilecek ödül muhtemelen sosyal medyada uzun süre yer edecek…

10 Ton Yem Bulmaca adlı yarışma programında kazananlara tonlarca yem dağıtacak. Doğru okudunuz, Mandıra Filozofu yarışmada kazananlara yem verecek. 

Usta oyuncu Müfit Can Saçıntı’nın sunacağı yeni yarışma programı 10 Ton Yem Bulmaca, Agro TV’de başlıyor.

10 Ton Yem Bulmaca yarışmasında hayvancılık ile ilgili sorulan sorulara doğru yanıtları veren yarışmacılar tonlarca yem kazanacak.

Mandıra Filozofu rolüyle dikkat çeken Müfit Can Saçıntı programda hayvancılıkla ilgili bilgi sahibi olan yetiştiricileri yarışmacı olarak ağırlayacak.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

AGRO TV (@agrotvturkey)’in paylaştığı bir gönderi

 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.