İkinci Bahar oyunu Karadeniz turnesinde

05.01.2019
A+
A-

Cihat Tamer ve Bedia Ener’in olgunluk yıllarında yaşanan aşklarının komik bir dille sahneye taşındığı oyun İkinci Bahar, Karadeniz turnesinde seyirciyle buluşuyor.

İkinci Bahar oyunu Karadeniz turnesinde

İkinci Bahar oyunu Karadeniz turnesinde izleyenleri kahkahaya boğuyor. Cihat Tamer’in 57’inci sanat yılında rol aldığı İkinci Bahar, Rize ve Artvin’de seyirciyle buluşacak. 

Cihat Tamer ve Bedia Ener, ikinci baharını yaşayan aşıklar olarak oyunda karşımıza geliyor. Komedi türündeki tiyatro oyunu, 12 Ocak 2019 Cumartesi tarihinde Rize’de seyirciyle buluşacak. 

İkinci Bahar oyunu Karadeniz turnesinde, 13 Ocak 2019 Pazar günü Artvin’de sahnelenecek. Oyun Karadeniz halkından yoğun ilgi görüyor.

Oyunda iki kuşağın hayatla olan ilişkisi mizahi bir dille anlatılıyor. Genç kuşak ideallerini, hayallerini çok çalışmak, para kazanmak üzerine kurmuştur. 

Diğer yanda olgunluk çağına gelmiş olan kuşak… Onlar solmuş çiçeklerin kendine özgü kokuları olduğunu geç de olsa fark etmişlerdir. Aşkın ve mutluluğun yaşı yoktur. 

Kahkahalarla izlenen oyunda Cihat Tamer, Bedia Ener, Simge Selçuk, Serkan Budak ve Emre Törün rol alıyor.

Oyun, Alfonso Paso’nun eserinden sahneye uyarlandı. Yönetmenliğini Serkan Budak üstleniyor. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.