İntiharın Genel Provası ikinci sezonda sahnede

18.12.2018
A+
A-

Bir İntiharın Provası adlı oyun ikinci sezonunda seyirciyi selamladı. Oyunun yönetmeni Emrah Eren. Oyuncuları ise Erdem Akakçe, Fatih Koyunoğlu, Kadir Çermik ve Selen Öztürk.

İntiharın Genel Provası ikinci sezonda sahnede

Tiyatroadam tarafından sergilenen İntiharın Genel Provası ikinci sezonunda sahnede seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Şaşırtıcı bir macera oyunu olan İntiharın Genel Provası eğlenceli, coşkulu tarzı ve yüksek performansıyla, gizemini oyunun sonuna kadar koruyor.

İntiharın Genel Provası oyunu ikinci sezonda seyirciyi  Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde alkışlarla selamladı. 

İntiharın Genel Provası oyununun yönetmeni Emrah Eren.

İntiharın Genel Provası’ında kişilerin içinde bulunduğu dramatik, komik ve yer yer trajik durumlar sahneye geliyor.

Oyuncular Erdem Akakçe, Fatih Koyunoğlu, Kadir Çermik ve Selen Öztürk.

Oyun bugüne değin 60 kez sahnelendi.

İkinci sezonunda seyircisiyle bir kez daha Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde seyircisiyle buluşan oyun, salonu dolduran tiyatro severlerin ayakta alkışlarıyla son buldu.

İntiharın Genel Provası, 20. yüzyılın Balkanlar’dan çıkmış en keskin kalemlerinden biri olarak anılan Duşan Kovaçeviç tarafından yazıldı. Duşan Kovaçeviç, aynı zamanda Emir Kustrika’nın “Underground” filminin de senaristi. Oyun, Kovaçeviç’in kendine has üslubuyla, kara mizah tarzında kaleme aldığı, alaycı ve sarsıcı bir sistem eleştirisi. Oyunun çevirisini Bilge Emin yaptı. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.