İstanbul’da Pink Floyd rüzgarı esecek

Pandemi nedeniyle iptal edilen ve ertelenen konserler haziran ve eylülde müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 

İstanbul’da Pink Floyd rüzgarı esecek. Pandemi nedeniyle iptal edilen ve ertelenen konserler haziran ve eylülde müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 

2022 yılında dikkat çekecek iki büyük konser, BKM organizasyonuyla müzikseverlerle buluşacak.

İstanbul’da Pink Floyd rüzgarı esecek

Volkswagen Arena’da Pink Floyd  rüzgarı 

Bunların ilki 6 Haziran’da Volkswagen Arena’da…  Pink Floyd grubunun efsanevi davulcusu Nick Mason, Nick Mason’s Saucerful of Screts grubuyla müzikseverlerin karşısına çıkacak. Grupta Nick Mason ile birlikte Gary Kemp, Guy Pratt, Lee Harris ve Dom Beken yer alıyor. 

BKM ve Pozitif organizasyonu ile Türkiye’ye gelecek olan Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grup üyeleri Pink Floyd’un ilk albümünden, 1972 tarihli Obscured by Clouds albümüne kadar şarkılarla birlikte ilk kez “Echoes” parçasını da bu konserde çalacak.

Dimitri Vegas & Like Mike Küçük Çiftlik Park’ta 

İstanbul’daki ikinci büyük buluşmaysa Dimitri Vegas & Like Mike ile gerçekleşecek. 10 Eylül’de Küçük Çiftlik Park’ta elektronik müzik dünyasının zirvesindeki isimlerinden Dimitri Vegas & Like Mike müzikseverlerle buluşacak. 

2019 yılında DJ Mag tarafından Dünyanın En İyi DJ’leri seçilen Belçikalı DJ ve prodüktörler Dimitri Vegas & Like Mike, BKM ve Akademi Organizasyon iş birliği ile ve yenilenen tarihi ile 10 Eylül 2022’de Küçük Çiftlik Park’ta.

Her yıl 400,000 katılımcıyla dünyanın en büyük elektronik müzik festivali olarak bilinen Tomorrowland Festival’den, Londra’da dans müziğinin evi kabul edilen Ministry of Sound ve İbiza’nın Pacha’sı dahil Avrupa’nın en büyük mekanlarından; ABD, Asya, Güney Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri ve Avustralya’ya kadar uzanan dünya turneleriyle festivallerin ve elektronik müzik mekanlarının en talep gören DJ’leri Dimitri Vegas & Like Mike ile 2022 yılının en büyük performansı 10 Eylül Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.