Jennifer Lopez kızı ile düet yaptı

Dünyaca ünlü Latin pop yıldızı Jennifer Lopez’in beklenen Antalya konseri dün akşam yapıldı. Ünlü yıldız sahne performansı ile büyüledi.

Jennifer Lopez kızı ile düet yaptı

Jennifer Lopez kızı ile düet yaptı. Dünyaca ünlü pop yıldızı Jennifer Lopez Antalya’daki konserinde kızı ile birlikte sahnedeydi. 
Latin müziğin divası Jennifer Lopez, 7 yıl aradan sonra Antalya Regnum Carya sahnesinde boy gösterdi.

Uzun süre sonra tekrar Türkiye’de olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Jennifer Lopez “ülkenizi çok özlemişim” dedi. Antalya’yı çok sevdiğini söyleyen Jennifer Lopez, sahnedeki performansı ile herkesi hayran bıraktı.

Jennifer Lopez kızı Emme Anthony ile birlikte sahneye çıktı.

İkibin beşyüz kişiye yakın izleyici Jennifer Lopez için salondaydı. Jennifer Lopez için özel tasarlanan sahnede catwalk alanı oluşturuldu. Isparta’dan getirtilen beyaz güllerle sahne süslendi.

Konserin 75 dakika süreceği duyurulmuştu. Seyircinin coşkusu ile Jennifer Lopes sahneden 2 saat inmedi.

Ünlü Latin yıldız sahne performansı ile coşturdu.

Ünlü şarkıcı Lopez, bu yıl listeleri altüst eden yeni şarkısı Medicine’nın yanı sıra On The Floor, Aint It Funny,Love Don’t Cost a Thing’in de yer aldığı tüm hit şarkılarını Regnum Carya sahnesinde 2.500 kişiyle birlikte seslendirdi.

Özel dans şovuyla Jennifer Lopez büyük alkış aldı.

Jennifer Lopez Kızı ile düet yaptı 

Antalya konseri için özel bir sahne elbisesi de diktiren Jennifer Lopez, Türk seyircinin gönlünü feth etti. Sahnede bayrak rengi kırmızı elbisesi ile (belki de en kapalı elbisesiydi bu) Türk seyircisine ayrı bir mesaj verdi. 

Jennifer Lopez 7 yıl aradan sonra yine Antalya’da sahnedeydi.

Seksi dansları ve kıyafetleri ile o çok bilinen sahnesinde Jennifer Lopez yaşına rağmen dudak uçuklattı. Özel dansçıları ile şarkılarını söylerken sergilediği şovu izleyicileri daha da coşturdu. 

Jennifer Lopez’in konser süresi 75 dakikaydı. Ancak coşkulu seyirciyi gören pop yıldız sahneden 2 saat inmedi.

Latin ateşi Jennifer Lopez, kızı Emme Anthony ile sahneye çıktı. İzleyici için büyük bir sürpriz yapan Jennifer Lopez kızı ile düet yaptı. Anne kızın düeti izleyicilerden uzun uzun alkış aldı. 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.