Karakomik Filmler’de oynayan yayınevi çalışanı kim

Sayım Çınar, Hürriyet Kelebek’teki köşesinde bugün ilgi çekici bir konuyu sinemaseverlerle ve yayın dünyası ile paylaştı. Cem Yılmaz’ın vizyondaki filmi Karakomik Filmler serisinde rol alan bir yayınevi çalışanını okurlarla paylaştı.

Karakomik Filmler’de oynayan yayınevi çalışanı kim? Sayım Çınar, Hürriyet Kelebek’teki köşesinde bugün bu konuyu okurlarla paylaştı. 

Sayım Çınar, “Sayım’ın Bavulu” köşesinde bugün Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler serisinin ikincisine dair görüşlerini yazdı. Filmle ilgili paylaştığı notlar içinde bizim ilgimizi ayrıca bir yayınevi çalışanıyla ilgili olan bölümü ilgimizi çekti. Filmde Hacik İngilizoğlu adlı oyuncuyu gündeme getiren Sayım Çınar, güzel bir detayı bizlerle paylaştı. 

Cem Yılmaz ve kahkahanın boyutu

Cem Yılmaz’ın bu son filminde bir yayınevinde çalışan arkadaşımı görmek beni ayrıca çok şaşırttı ve sevindirdi. Haçik İngilizoğlu, İnkılap Yayınları’nda çalışan, kitap dünyasının önemli isimlerinden biri. Cem Yılmaz’ın filminde akıl hastanesinde hasta bakıcı rolünde karşımıza çıkıyor. Yayıncılık dünyasından bir ismi böyle bir projede görmek büyük mutluluk. Yıllar boyu yaptığı tiyatro oyunculuğunun ardından onu “Karakomik Filmler” serisinin “Deli” isimli bölümünde görmek ne güzel. Tebrikler Haçik İngilizoğlu.

Sayım Çınar’ın yazısının tamamını okumak için burayı tıklayınız. 

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.