“Kim Bu Ben” kriminal gerilim oyunu sahnede

30.03.2024
A+
A-

Kriminal gerilim türündeki “Kim Bu Ben” adlı oyun seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Tiyatro IN tarafından sahneye koyulan oyunun yönetmeni Engin Hepileri. Beyza Şekerci, Onur Ünsal ve Neslihan Arslan başrollerini paylaşıyor.

“Kim Bu Ben” kriminal gerilim oyunu sahnede seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Oyunun yönetmeni Engin Hepileri. Beyza Şekerci, Onur Ünsal ve Neslihan Arslan başrollerini paylaşıyor.

“Kim Bu Ben” isimli kriminal gerilim oyunu, seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Oyun, 15 Nisan’da Moda Sahnesi’nde ve 26 Nisan’da House Of Performance’da sahnelenecek.

Biletler, online etkinlik biletleme platformu Biletinal üzerinden satışa sunulacak.

Tiyatro İN tarafından sahnede

Robert Leilani’nin yazdığı ve ilk tiyatro deneyimi olan “Kim Bu Ben”, Tiyatro İN tarafından sahneleniyor. Oyun, küresel iklim krizi, pandemi, neoliberalizm, bireyselleşme, dijitalleşme ve gözetleme kapitalizmi gibi konuları ele alıyor. Hikaye, yetimhanede büyümüş olan Daphne ve Adam’ın sanal kimliklerinin çalınmasıyla başlıyor. Çalınan kimliklerle işlenen suçlar, hayatlarını altüst ederken, ikili kendilerini dünyaya kanıtlamak ve gerçek kimliklerini bulmak için mücadele ediyorlar.

“Kim Bu Ben” oyunu, sanal dünyanın karmaşık yapılarına ve bireylerin kimlik arayışlarına odaklanarak, seyircilere sürükleyici bir gerilim deneyimi sunmayı hedefliyor. Oyunun biletleri için Biletinal’ın resmi internet sitesi üzerinden detaylı bilgilere ve satış noktalarına ulaşabilirsiniz.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.