Kızıl Goncalar dizisi ile Özgü Namal setlere geri döndü

12.08.2023
A+
A-

Ünlü oyuncu Özgü Namal dokuz yıl aradan sonra setlere geri döndü. Kızıl Goncalar adlı dizide rol alacak olan oyuncu dizide Özcan Deniz ile kameralar karşısına geçecek.

Kızıl Goncalar dizisi ile Özgü Namal setlere geri döndü. Uzun süredir dizi filmlerde rol almayan Özgü Namal, Kızıl Goncalar adlı dizi ile yıllar sonra seyircinin karşısına çıkacak. 

Özcan Deniz ile kamera karşısına geçecek olan usta oyuncu Özgü Namal, setlere geri döndü. Kızıl Gonlacar dizisi ile Özgü Namal seyircinin karşısına çıkacak. kızıl Goncalar dizisi Fox TV’de yayınlanacak. 

Gazeteci Sina Koloğlu, Özgü Namal’ın rol aldığı Kızıl Goncalar dizisinin çekimlerinin önümüzdeki ekim ayında başlayacağını duyurdu. Dizinin ekrana ne zaman geleceği heni henüz belli değil.

Özgü Namal Kızıl Goncalar dizisinde hangi rolde? Yeni diziyle ilgili merak edilen sorulardan biri bu. Kızıl Goncalar dizisinde Özgü Namal eve gelen temizlikçi Meryem rolünü üstlenecek.

Kızıl Goncalar dizisinde Özcan Deniz ise Doktor Levent olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Farklı dünyaların iki insanı Meryem ve Doktor Levent.

Peki Doktor Levent ile Meryem’in hayatları nasıl kesişecek? İkisinin de geçmişlerinden gelen bir sır vardır… Kesişme de o sırdadır aslında. 

Kızıl Goncalar dizisi ne zaman

Fox TV ekranında seyirciyle buluşacak olan Kızıl Goncalar dizisinin yayın tarihi merak ediliyor. Şu anda henüz bir açıklama yok. Sina Koloğlu’nun bildirdiğine göre diziyle ilgili kadro çalışmaları devam ediyor. Ekim ayında çekimleri başlayacak olan Kızıl Goncalar dizisinin yayın tarihi yakında açıklanacak. Ancak Sina Koloğlu şu notu paylaştı: “Kızıl Goncalar’ın kadro çalışmaları devam ediyor duyduğum. Çekimler ekim ayında başlayacak. Yayın büyük olasılık, kasım ayında olacak.”

Özgü Namal diziden ne kadar kazanacak

Dokuz yıl aradan sonra dizi setlerini Kızıl Goncalar ile dönen Özgü Namal, yeni rolünden ne kadar kazanacak? Magazin basınında yer alan haberlere göre Özgü Namal, Kızıl Goncalar dizisinde bölüm başına 750 bin lira alacak. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.