Kenan İmirzalıoğlu yeni dizisi ile setlere dönüyor

Kenan İmirzalıoğlu beş yıl aradan sonra setlere geri dönüyor. Ünlü oyuncunun rol alacağı dizinin yönetmenliğini sinemanın unutulmaz filmlerinde imzası olan Yavuz Turgul üstlenecek.

Kenan İmirzalıoğlu yeni dizisi ile setlere dönüyor. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalığolu, beş yıl aradan sonra yeni bir projede rol alacak. Anlaşmalar tamamlandı. Dizinin yapımcısı TMC Film. 

Kenan İmirzalıoğlu, dizi filmlerin aranan oyuncusu. Yaklaşık beş yıldır setlerden uzaktı. Atv’de “Kim Milyoner Olmak İster” adlı yarışma programının sunuculuğunu yapıyor. 

Şimdi ise yeni projesi için çalışmalara başladı. Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni projesinde Yavuz Turgul imzası var. Usta yönetmen Yavuz Turgul kült sinema filmleri ile tanınıyor. Türk sinema tarihine damgasını vuran Eşkıya, Muhsin Bey, Gönül Yarası, Çiçek Abbas ve Fahriye Abla gibi filmlerin yönetmeni. 

Yavuz Turgul ve oğlu Kurtcebe Turgul

Kenan İmirzalıoğlu, yönetmenliğini Yavuz Turgul’un üstlendiği yeni dizisiyle ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Projenin detayları henüz belli değil. Dizide Yavuz Turgul ile birlikte oğlu Kurtcebe Turgul ve Nilgün Öneş de imzası olacak.

Merakla beklenen diziyle ilgili dikkat çeken haber ise şu. Kenan İmirzalıoğlu, bölüm başına 1 milyon 300 bin lira alacak. İddia 2. Sayfa’da yayınlandı. 

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.