Lady Gaga seks hayatıyla ilgili öyle bir açıklama yaptı ki

Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga seks hayatıyla ilgili açıklamasıyla şaşkınlık yarattı. Çılgınlıkları ile tanınan Lady Gaga’nın cinsel ilişkileriyle ilgili itirafı hayranları arasında bomba etkisi yarattı.

Lady Gaga seks hayatıyla ilgili öyle bir açıklama yaptı ki

Lady Gaga seks hayatıyla ilgili öyle bir açıklama yaptı ki… Lady Gaga dünyaca ünlü şarkıcı. 2019’da “Bir Yıldız Doğuyor” adlı filmde Bradley Cooper ile rol almıştı. Filmdeki “Shallow” adlı şarkısı ile o yıl En İyi Özgün Şarkı Oscar’ını kazanmıştı.

Lady Gaga çılgınlıkları ve farklı yaşam tarzıyla tanınıyor. Ünlü şarkıcı cinsel hayatına yönelik öyle bir açıklamada bulundu ki, hayranları şaşkınlığa düştü. 

Lady Gaga seks hayatı ile ilgili kendisinden beklenmeyen bir açıklamada bulundu. Seksten iki yıl öncesine kadar hiç zevk almadığını itiraf eden 37 yaşındaki ABD’li şarkıcı Lady Gaga’nın bu açıklaması yeni değil. 

Kendisi ile 2011 yılında yapılan bir röportajın detayları yeni ortaya çıktı. O yıl 24 yaşında olan Lady Gaga, yaşadığı özel bir ilişki her şeyi değiştirene kadar “aslında seksten hiç zevk almadığını” itiraf etti.

17 yaşında bekaretini kaybettiğinde “kesinlikle korkunç” bir deneyim yaşadığını açıklayan Gaga, “Hiç iyi değildi. İki yıl öncesine kadar seksten hiç zevk almadım.”

“Her zaman bir erkekten test yapmasını ve koruma kullanmasını istedim. Aksi halde Rus Ruleti oynuyorsunuz demektir.” diyerek endişelerini aktardı.

Sonrasında eski nişanlısı müzisyen Luc Carl ile birlikte olmaktan zevk almaya başladığını açıkladı.

Lady Gaga, bu ilişkisini de, “Güvenmekte özgür hissettiğim ve kendimi yeterince sevdiğim, düzgün bir tek eşli ilişkiydi. Seks, savunmasızlığın nihai ifadesidir ve benim için bunun uygun bir ilişki olduğunu bilmek önemliydi, bu yüzden aşk kaynağı olarak seksti, başka bir şey değil.” sözleriyle anlattı.

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.