Koç Üniversitesi Yayınları’nın ilk kitabevini Beyoğlu’nda açtı

17.11.2018
A+
A-

KÜY ilk kitabevini açtı. Beyoğlu’nda açılan kitabevinde KÜY kitapları yüzde 20 indirimli satılıyor.

Koç Üniversitesi Yayınları’nın ilk kitabevini Beyoğlu’nda açtı

Koç Üniversitesi Yayınları’nın ilk kitabevi Beyoğlu’nda açıldı. Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY) Kitabevi, İstiklal Caddesi’ndeki okurlara hizmet verecek.  KÜY Kitabevi İstiklal Caddesi’nde Merkez Han’ın giriş katında bulunuyor.

Kitabevinde, Koç Üniversitesi Yayınları bulunuyor. Bununla birlikte Koç Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren araştırma merkezleri VEKAM, ANAMED ve AKMED ile Sadberk Hanım Müzesi ve Pera Müzesi’ne ait kitaplar raflarda yer alıyor.

KÜY Kitabevi’nin fiziki yapısı okurların rahat edebilmeleri için donatıldı. Yüksekliği nedeniyle havadar ve keyifli bir mekan olarak karşımıza çıkan KÜY Kitabevi, şık mimarisiyle de dikkat çekiyor.

Koç Üniversitesi Yayınları ilk kitabevini Beyoğlu’nda açtı

Kitabevinde, KÜY tarafından yayın dünyasına kazandırılan iki yüze yakın başlığa doğrudan ulaşma fırsatı sağlanıyor. Edebiyattan felsefeye, tarihten sanata kadar çeşitli alanlardaki iki yüze yakın kitabevinde bulunuyor.

KÜY kitapları %20 indirimli olarak satılıyor. Seçilmiş kitaplarda ise %50’ye varan indirimler bulunuyor.

KÜY kitaplarının satışlarından elde edilen gelirin, Koç Üniversitesi öğrencilerine burs verilmesinde kullanıldığı bildirildi.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.