Kötü Adamın 10 Günü ne zaman yayınlanacak

Nejat İşler’in başrolünde rol aldığı üçlemenin ikincisi Kötü Adamın 10 Günü adıyla Netflix’te yayınlanacak. İlki “İyi Adamın 10 Günü” adıyla seyirciyle buluşan film, Mehmet Eroğlu’nun “Kötü Adamın 10 Günü” adlı romanının senaryolaştırılmasıyla hazırlandı.

Kötü Adamın 10 Günü ne zaman yayınlanacak? Başrolünde Nejat İşler’in rol aldığı üçlemede ikinci film Netflix’te ekrana gelmeye hazırlanıyor. Üçlemenin ilki “İyi Adamın 10 Günü” seyircinin beğenisini kazanmıştı. Şimdi merakla Kötü Adamın 10 Günü bekleniyor. 

Mehmet Eroğlu’nun “Kötü Adamın 10 Günü” adlı romanı Netflix yapımı olarak sinemaya aktarıldı. Üçlü olarak hazırlanan filmin ilkinin beğenilmesinin ardından gözler ikinci filme çevrildi. 

Kötü Adamın 10 Günü tanıtım fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı.

Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği İyi Adamın 10 Günü, Mehmet Eroğlu’nun, İyi Adamın On Günü ile başlayıp Kötü Adamın 10 Günü ile devam eden ve Meraklı Adamın On Günü ile sona eren polisiye üçlemesinden uyarlandı.

Başrolünde Nejat İşler’in yer aldığı, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini, Ay Yapım’ın ise yapımını üstlendiği Kötü Adamın 10 Günü, 18 Ağustos’ta yayına girecek.

İlayda Alişan, Şenay Gürler, Esra Ronabar, İlayda Akdoğan, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik gibi başarılı isimleri yer aldığı filmin ikincisinde kadroya Nur Sürer, Mahir Günşiray, Hazal Subaşı ve Hazal Filiz Küçükköse katılıyor.

Aksiyon, heyecan ve gerilim dozu gittikçe yükselen Kötü Adamın 10 Günü, 18 Ağustos’ta tüm dünya ile aynı anda Netflix’te seyirciyle buluşacak. 

Kötü Adamın 10 Günü neyi anlatıyor

Hayatta sahip olduğu her şeyi kaybettikten sonra kötü bir adam olmaya karar veren Sadık, köşkte işlenen tuhaf bir cinayeti çözmeye çalışır. Aksiyon dolu üçlemenin ikinci filminde; mafya adamları, ve sadist katillerin karanlık dünyasına bir kez daha adım atmak zorunda kalan Sadık’ı çok daha tehlikeli tuzaklar bekliyor.

İyi Adamın 10 Günü’nde, Sadık adında bir adam üzerinden, gerçekten iyi bir insan olmanın anlamı sorgulanıyor. Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet arayan bir adamdır. Ancak bu süreçte o, iyilik ve kötülük arasındaki çizginin bulanıklaştığını fark eder.

Ezel, Karadayı, Son ve İçerde gibi televizyon dizilerinden tanıdığımız yönetmen Uluç Bayraktar’ın, Mehmet Eroğlu ile birlikte Üç Kuruş ve Çukur gibi dizilerde de senarist olarak imzası bulunan Damla Serim’in senaryosunu filme aldığı İyi Adamın 10 Günü’nün başrolünde Sadık karakteri ile Nejat İşler yer alıyor.

Sadık hayatın sillesini yemiş eski bir avukat. Eski karısının ona attığı kazıkla kendini parmaklıklar arkasında bulan, hapisten çıktıktan sonra mesleğini de kaybeden Sadık, kayıp bir hayat yaşar. Eski hayatından bir avukat arkadaşının ona verdiği bir kayıp vakası ile kendini bir dizi olayın içinde bulan Sadık, Tevfik isimli genci bulmaya çalışırken tüm iyi niyetine rağmen kötülerle mücadelesinde ‘iyi olarak’ kalmayı başaramaz. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.