Tamer Kardağlı hem tebrik hem eleştiri aldı

Tamer Karadağlı’nın Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü görevine getirilmesi ünlüleri ikiye böldü. Kimisi eleştirirken, kimisi de tebrik mesajı paylaştı.

Tamer Kardağlı hem tebrik hem eleştiri aldı. Tamer Karadağlı, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak atanınca sosyal medyada yoğun bir tartışma yaşandı.

Tamer Karadağlı’nın yeni görevi için bazı ünlü isimler tepki gösterdi. Bazıları ise tebrik paylaşımlarında bulundu.

Pınar Altuğ: Yeni görevinde başarılar diliyorum canım.

Berna Laçin: Daha şaşıracak bir şey bulamam derken az önce duyduğum bir haber beni yine şoke etti. O kadar şaşırdım ki o kadar olur. Her şey çok saçma. Yok yok değildir ya değildir, gece gece bir hata vardır, yatarız kalkarız uyanırız düzelir, di mi? Ben bir soda içeyim.

Aylin Aslım: Devlet Tiyatroları Gen. Müd. Yrd. Fis Fis İsmail atanırken, Genel Sekreterliğe Çaycı Hüseyin getirildi. Henüz ataması yapılmayan Havuç konuyla ilgili yorum yapmayacağını belirtti.

Kaan Sekban: Bit artık 2023.

Ayşenil Şamlıoğlu: Tövbe tövbeeee….Kurumu adım adım bitirdiler…

Reha Özcan: Hayatı boyunca iki kere tiyatroya giden biri bu atamayı yapamaz. Hayatı boyunca iki önemli festival gören, atayana, atatana atta der. Hep yapılmaması için mücadele edenlerin zaferi ile geçti hayatım. Başarılarım işte sadece bu tanıklıklarım. Biraz pamuk bahtımıza…

Melih Gökçek: Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yeni atama kararları yayımlandı. Karara göre Tamer Karadağlı Devlet Tiyatroları Genel Müdürü oldu. Tamer Karadağlı’ya başarılar diliyorum. tiyatronun başına konunun ehli bir kişi gelmeliydi… tamer tam isabet.

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.