Lady Gaga 61. Grammy Ödülleri gecesinde şarkı söyleyecek

06.02.2019
A+
A-

Lady Gaga bu yıl deyim yerindeyse fırtına gibi esiyor. A Star Is Born filmindeki şarkısı Shallow, Lady Gaga’ya büyük sükse yaptırdı. 61. Grammy Ödülleri gecesinde Lady Gaga sahnede Shallow’u söyleyecek.

Lady Gaga 61. Grammy Ödülleri gecesinde şarkı söyleyecek. 61. Grammy Ödülleri, 10 Şubat 2019 gecesi sahiplerini bulucak. Gecede dünyaca ünlü pop star Lady Gaga sahnede olacak. 

Bu haberde asıl vurgulamak istediğimiz, gecede Lady Gaga’nın şarkı söyleyecek olması değil. O gece Lady Gaga elbette şarkı söyleyebilir. Ancak şu var ki Lady Gaga aynı ödüllere aday bir sanatçı. A Star Is Born (Bir Yıldız Doğuyor) filminde başrol oynayan Lady Gaga, Grammy Ödülleri’nde 5 dalda aday.

Lady Gaga, 61. Grammy Ödülleri gecesi sahnede A Star Is Born filmi için bestelenen ve çok beğenilen Shallow’u seslendirecek.

Lady Gaga, 61. Grammy Ödülleri’nde 5 dalda aday. Ünlü pop yıldızı Shallow şarkısı ile Yılın Kaydı, Yılın Şarkısı, En İyi Pop İkilisi/Grubu Performansı ve Görsel Medya İçin Yazılmış En İyi Şarkı ödüllerine aday gösterildi.

Lady Gaga aynı zamanda Joanne şarkısının piyano performansıyla En İyi Pop Solo Performansı ödülü için Grammy’ye aday gösterildi.

Bununla birlikte Lady Gaga, 91. Oscar Ödülleri gecesinde de sahnede olacak. 28 Şubat 2019 tarihinde düzenlenecek olan gecede A Star Is Born filmindeki rol arkadaşı Bradley Cooper ile birlikte Shallow’u söyleyecek.

32 yaşındaki ABD’li şarkıcı Lady Gaga, Grammy sahnesinde Shallow’u tek başına seslendirecek. Yanında Bradley Coper olmayacak. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.