Oscar töreni sunucusuz yapılacak

06.02.2019
A+
A-

2019 Oscar Ödülleri sahiplerine sunucusuz bir törenle gidecek. Gecede sunucu olmayacak. Oscar Ödülleri tarihinde ilk kez ödüller sunucusuz bir gecede dağıtılacak.

Oscar töreni sunucusuz yapılacak. 91. Oscar Ödül Töreni gecesinde sahnede sunucu olmayacak. Oscar ödülleri olarak bilinen Akademi Ödülleri tarihinde ilk kez resmi bir sunucu olmaksızın düzenlenecek. 2019 Oscar Ödülleri, 24 Şubat’ta sahiplerini bulucak. Tören ABC kanalında canlı yayımlanacak. 

Sinema dünyasının en önemli ödül töreni olarak bilinen Oscar bu yıl sunucusuz kaldı. Duyuruyu ABC Entertainment Başkanı Karey Burke ve Akademi’den bir sözcü yaptı. Yapılan açıklamaya göre 91. Oscar Ödül Töreni resmi bir sunucusu olmaksızın düzenlenecek. 

Aslında geçtiğimiz Aralık ayında 91. Oscar Ödül Töreni’nin sunuculuğunu Amerikalı oyuncu ve komedyen Kevin Hart’in yapacağı duyurulmuştu. Ancak, Hart’in sosyal medyadaki homofobik paylaşımları büyük bir tartışmayı gündeme taşıdı. Ardından da Kevin Herat, sunuculuk görevinden çekildiğini açıkladı. 

Gelişmelerden sonra gecenin sunucusuz yapılacağına dair iddialar gündeme geldi. Ancak bugüne dek doğrulanmamıştı. Nihayet, yapılan açıklamayla gecenin sunucusuz yapılacağı ortaya çıktı. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.