Lady Gaga kitap yazma yolunda annesiyle yürüyor

Lady Gaga kitap yazıyor. Müzik ve sinemadaki kariyerinin yanı sıra hayatıyla da hayli dikkat çeken yıldız, annesi ile birlikte bir kitap hazırlığında.

Lady Gaga kitap yazma yolunda annesiyle yürüyor

Lady Gaga kitap yazma yolunda annesiyle yürüyor. Daha birkaç gün önce Lady Gaga ile ilgili bir haber paylaşmıştık. Lady Gaga’nın Marvel dünyasına katılarak o ünlü karakteri, Emma Frost’u canlandıracağını yazmıştık. 

Lady Gaga, şarkıcılığı ve oyunculuğunun yanı sıra hayatındaki keskin iniş çıkışlarla dikkat çeken popüler yıldızlardan biri. Şimdi de bir kitap yazıyor, haberi ile gündemde. 

Lady Gaga kitap yazıyor. İlgi çekici… Popüler yıldızların yazdıkları hele hele kendi hayatlarına dair yazdıkları hayranları tarafından olduğu kadar magazin seven okurlar tarafından da ilgiyle takip ediliyor. 

Lady Gaga, asıl adı Stefani Joanne Angelina Germanotta olan sanatçı… Şimdi 34 yaşında. Lady Gaga hayatını anlattığı kitabını annesi Cynthia Germanotta (66) ile yazdığı belirtiliyor. Kitapta neler var? Herkes bunu merak ediyor şimdi. Lady Gaga’nın hayatına baktığımızda pek çok ödül, başarılı bir kariyer geliyor önümüze. 

American Horror Story dizisindeki rolüyle Golden Globe kazandı. A Star is Born filmiyle Oscar’a aday gösterildi. Sinema seyircisi tarafından çok sevildi. Lady Gaga kitap yazarak yeni bir yolda ilerliyor. 

Lady Gaga sorunlu hayatı ve yazdığı kitap

Lady Gaga’nın çocukluğundan itibaren çok sorunlu bir hayatın içinden geçtiği biliniyor. Kendisinin de anlattıklarına göre 19 yaşında tecavüze uğramış ve bunun travmasını üzerinden atamamış… 

Guinness Dünya Rekoru, Brit ve Grammy ödülleri gibi sayısız başarıya imza atan Lady Gaga’nın kullandığı antipsikotik ilaç nedeniyle sorunlar yaşadığı biliniyor. 

Lady Gaga’nın çocukluk travmalarından yola çıkacak kitabın; genç insanları, sorunlarını yakınlarıyla konuşabilmelerine teşvik etmeyi amaçladığı öne sürüldü.

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.