Leyla ile Mecnun nişanlandı

Türk televizyon dizi tarihinde önemli bir yere sahip olan Leyla ile Mecnun’un başrol oyuncusu Ali Atay, nihayet Leyla’sını buldu. Ali Atay ve oyuncu sevgili Hazal Kaya evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Leyla ile Mecnun nişanlandı

Leyla ile Mecnun nişanlandı. Türk televizyon dizi tarihinde önemli bir yere sahip olan Leyla ile mecnun dizisinin başrol oyuncusu Ali Atay kendisi gibi oyuncu olan Hazal Kaya ile nişanlandı. 

Haberin başlığında “Leyla ile Mecnun nişanlandı” dedik. Leyla ile Mecnun dizisinde  Ali Atay ‘Mecnun Çınar’ rolünü oynuyordu. Leyla’sının peşinde pervane olan Mecnun, izleyicinin gönlünde ayrı bir yere sahipti. 

Oyuncu ve yönetmen Ali Atay ile Hazal Kaya uzun süredir birlikteydiler. Şimdi evlilik yolunda ilk adımlarını attılar. 

Hazal Kaya ile Ali Atay’ın geçtiğimiz hafta nişanlandıkları ortaya çıktı. Nişan geleneklere de uyularak kız tarafının evinde yapıldı. Kaya ailesinin evinde aynı gece hem kız isteme merasimi, hem de nişan bir arada yapıldı. 

Hazal Kaya ve Ali Atay’ın beş yıldır birlikte oldukları belirtiliyor. Genç çiftin Şubat 2019’da nikah masasına oturacakları belirtiliyor. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.