Linet ve Rubato Harbiye Açıkhava’da

08.08.2019
A+
A-

Güçlü sesi ve yorumu ile geniş bir hayran kitlesi olan Linet, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda Rubato ile birlikte sahnede olacak.

Linet ve Rubato Harbiye Açıkhava’da

Linet ve Rubato Harbiye Açıkhava’da müzikseverleri coşturacak. Güçlü sesi ve yorumuyla Linet, usta müzisyenlerden oluşan Rubato ile Harbiye Açıkhava’da ilk kez müzikseverlerin karşısında olacak. 

Linet hayranları Harbiye Açıkhava’da Rubato ile farklı bir konserin tadını çıkaracaklar. Ülkemizin en güçlü yorumcularından Linet ve Türkiye’nin usta müzisyenleri Özer Arkun, Göksun Çavdar, Fatih Ahıskalı ve Eralp Görgün’den oluşan Rubato birlikte ilk kez Harbiye Açıkhava’da müzikseverlerle buluşacak.

Uzun yıllardır farklı projelerde bir araya gelen Linet ve Rubato çok özel bir repertuvar ile dinleyicilerine ilk kez Harbiye Açıkhava sahnesinde eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.

15 Ağustos Perşembe günü gerçekleşecek konserde başarılı sanatçılar; süpriz düetler ile müzikseverlere renkli ve unutulmaz bir gece yaşatacaklar.

Tarih: 15 Ağustos 2018, Perşembe

Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu

Saat: 21.00

Biletler Biletix’ten temin edilebilir: http://www.biletix.com/etkinlik/Y44AM/ISTANBUL/tr

ETİKETLER: ,
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.