Beren Saat Aslı İşler ile mi aldatıldı

08.08.2019
A+
A-

Beren Saat Kenan Doğulu bir aldatma sonucu boşanma eşiğine geldi. İddia bu. Aylardır iki ünlünün boşanacakları konuşuluyor. Şimdi ise Beren Saat’in aldatıldığı.

Beren Saat Aslı İşler ile mi aldatıldı

Beren Saat Aslı İşler ile mi aldatıldı? Neredeyse altı aydır Kenan Doğulu ve Beren Saat’in boşanacaklarına dair iddiaların ardı arkası kesilmedi.

Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i aldattığına yönelik haberler, iddialar, dedikodular havada uçuştu. Son konuşulan ise Beren Saat’in Aslı İşler ile aldatıldığı… Yani Kenan Doğulu Aslı İşler ile beraber olmuş.

Magazin medyası şimdi bu iddiayı gündemde tutuyor. Bir süredir boşanacakları iddia edilen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti hakkında iddialar bitmiyor.

Bir magazin programı iddiayı gündeme taşıdı. Beren Saat Aslı İşler ile aldatıldı mı? İddiaya göre Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun arasına Aslı İşler girdi. İddianın devamı şöyle: Beren Saat ihaneti bir sosyal medya mesajı ile öğrendi. Kenan Doğulu’nun ihaneti ile Beren Saat adeta yıkıldı. Bunun ardından da arasına mesafe koydu.

Aslı İşler kim mi? Beren Saat ile televizyon dizisi Kösem Sultan’da oynamıştı. Kenan Doğulu’nun sıkı hayranı olan Aslı İşler, daha önce de Aslı Enver ve Murat Boz ayrılığında etkili olduğu iddia edilmişti.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.