Menemen Belediyesi’nde müzikle karşılama

Belediye binası girişinde müzisyenlerin canlı performansları ile karşılaşan vatandaşlar önce şaşırıyor. İzmir Menemen Belediyesi hizmet binasının girişinden müzik sesleri yayılıyor.

Menemen Belediyesi’nde müzikle karşılama yapılıyor. İzmir’in Menemen ilçesinde vatandaşlar belediyeye girerken keyifli bir sürpriz yaşıyorlar. 

Menemen Belediyesi bina girişindeki karşılama salonunda müzisyenleri görenler önce şaşırıyor. Sonra da müziğin keyfini çıkararak belediyedeki işlerini hallediyorlar. 

Menemen Belediyesi’nin, belediye binası girişinde başlatılan müzik dinletisi, vatandaşların büyük ilgisini görüyor. Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, “Belediyeye gelen vatandaşlarımıza güzel bir sürpriz olsun istedik. Müzik eşliğinde işlerini hallederken, aynı zamanda da keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz” diyor. 

Menemen Belediyesi girişinde müzisyenlerin canlı performansları keyifle izleniyor.

İzmir Menemen Belediyesi ana hizmet binası girişindeki müzik dinletisi hem vatandaşlardan, hem de belediye çalışanlarından büyük ilgi görüyor. Belediyeye gelen Menemenliler, müzik tınıları eşliğinde işlerini hallediyorlar. Daha keyifli ve dingin bir halde belediyedeki hizmetlerini alan vatandaşlar mutlu. Vatandaşların yanı sıra belediye çalışanları da, müzik eşliğinde çalışmanın keyfini çıkarıyorlar. 

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, müzik dinletisi hakkında şunları söylüyor: “Müziğin, insan psikolojisi üzerindeki etkisini hepimiz biliyoruz. Sonuçta ruhun gıdası. Belediyeye gelen vatandaşlarımıza güzel bir sürpriz olsun istedik. Müzik eşliğinde işlerini hallederken, aynı zamanda da keyifli vakit geçirsinler istedik. Belediye çalışanı arkadaşlarımız da, gün içerisinde Menemen için çok çalışıyor ve yoruluyorlar. Bu onları da motive eden bir uygulama oldu.” 

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.