Madonna çıplak fotoğrafını Instagram’da paylaştı

Dünyaca ünlü pop star Madonna, Instagram hesabından gençlik yıllarına ait çıplak bir fotoğrafını paylaştı. 60 yaşındaki Madonna, bu fotoğrafı bir tepki ve mesaj için sosyal medyadan takipçilerine ulaştırdı.

Madonna çıplak fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Gençlik yıllarında çekilmiş bir fotoğrafı Madonna, sosyal mesaj olarak yayımladı. Paylaşımını “Sanatı ayıplayıp bitiremezsiniz” cümlesiyle takipçilerine duyurdu. 

Pop müzik ikonlarından Madonna, 19 yaşında resim ve fotoğraf öğrencilerine modellik yaptığı döneme ait çıplak bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Madonna, New York’ta Martha Graham Dans Okulu’nda öğrencilik yıllarında kirasını çıkarabilmek modellik yapıyordu.

Sanat okullarındaki öğrencilerin karşısına çıkan ve onlara modellik yapan Madonna, işinin gerektiği gibi çıplak olarak da poz veriyordu.

Madonna çıplak fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak, aslında büyük tepkisini ortaya koyarak, bir gerçeği anlattı. 

Playboy ve Penthause Madonna’nın çıplak fotoğraflarını kullandı

Madonna, o gençlik yıllarında kira parası için modellik yaparken çekilen bu fotoğrafların dünyaca ünlü Playboy ve Penthouse dergilerine satıldığını söyledi. Ünlü olduktan sonra, geçmişte hiç bir kıymeti olmayan, sıradan fotoğraflar Madonna’nın yıldızlaşması ile bu dergilerin sayfalarını süsledi.

Madonna, toplumun kendisini çıplaklıkla eleştirdiğini ve ayıplamaya kalkıştığını belirterek, geçmişte yaptığı bu işten utanmadığını söyledi. 

Madonna Instagram paylaşımında şu açıklamayı yaptı: “Bu karelerin birçoğu ben ünlü olduktan sonra Playboy ve Penthose’a satıldı. Toplum beni çıplak olduğum için ayıplamaya çalıştı. Basına yaptığım ‘utanmıyorum’ açıklaması da günlerde manşetlerde yer aldı.”

Şu anda 60 yaşında olan Madonna hala sahnelerin tozunu attırıyor. 

Madonna, paylaşımının altına şu açıklama ile devam etti: “Eserlerin gururlu sahibiyim. Düğün hediyesi olarak daha sonra bana verildiler. Sanatı ayıplayarak bitiremezsiniz. Yaratıcılık her zaman kazanır”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

I am 19. Living in NYC ?. A student at Martha Graham School of Dance. ❌ I modeled For Art Schools around the city to pay the rent. Painting, Drawing and Photography classes. Many of these photos were sold to Playboy and Penthouse when I became famous. The Photographer’s. Exploited Me and then the Patriarchy tried to Shame me for Being Naked. I told the Press “i Was Not Ashamed” and this became headline news. And this turned into A collaboration between Warhol and Haring! ?. I am the proud owner of 4 of these paintings. Given to me later. as a wedding gift. ?. You cannot stop Art by trying to Shame it. Creation always wins. ? #lifeisacircle #art #dance #music #life #creation

Madonna (@madonna)’in paylaştığı bir gönderi ()

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.