Madonna hayatının filmini çekecek

Popüler kültür hayatımızda 35 yıldır ivmesini kaybetmeden daima var olan Madonna kendi hayatının filmini çekmeye hazırlanıyor. 62 yaşındaki Madonna filmin senaryosunu da kendisi yazacak, yönetmen koltuğuna da oturacak…

Madonna hayatının filmini çekecek. 62 yaşındaki Madonna kendi hayatının filmini çekmek için senaryo çalışmalarına başladı. Madonna hayatının filmini çekecek. Madonna kendi hayatının filminin senaryosunu da yazacak. 

Dünyaca ünlü pop müzik ikonu Madonna yeni bir haberle gündemde. Senaryosunu kendisinin kaleme alacağı biyografik filminin çalışmalarına başladı.

Madonna biyografik film ile hayranlarının karşısına çıkacak. Filmin yönetmenliğini de kendisi yapacak. 

Madonna senaryoyu yazacak, yönetmen koltuğuna oturacak. Biyografik Madonna filmi için çalışmalarına başlayan ünlü pop yıldız. “Anlatılmamış ve ilham verici çok fazla hikaye var ve bunları benden daha iyi kim anlatabilir” dedi. 

Madonna için ‘Pop müziğin kraliçesi’ sıfatı kullanılıyor. Pop müziğin kraliçesi Madonna kendi hayatının filmini çekmeye hazırlanıyor. Madonna biyografik filmi ile yeni bir tartışma yaratacağa benziyor. Filmde onun çok tartışılan hayatının arka planındakiler yer alacak mı? Bilinmeyen neleri izleyiciye ulaştıracak? 

Madonna 62 yaşında. Amerikalı şarkıcı, bir anlamda dünyadan göçmeden önce ardında kendi hikayesini bırakarak gidecek. Bu biyografik hikayeyi de kendi yazacak… 

Madonna hayatının filmini çekecek. Madonna biyografik filminin senaryo yazımına Diablo Cody de eşlik edecek. 

Filmde Amy Pascal, yapımcı; Sara Zambreno ve Guy Oseary ise baş yapımcılar olarak görev alacak.

Filmin odak noktasında müzik olacak

Madonna hayatının filmi ile ilgili sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı: 

“Bir sanatçı, müzisyen, dansçı ve bir insan olarak hayatın beni bu dünyada yoluna koymaya çalıştığı inanılmaz yolculuğu anlatmak istiyorum. Filmin odak noktası hep müzik olacak. Müzik benim yola devam etmemi, sanat hayatta kalmamı sağladı. Anlatılmamış ve ilham verici çok fazla hikaye var ve bunları benden daha iyi kim anlatabilir… Hayatımın iniş ve çıkışlarını sesim ve vizyonumla paylaşmak çok önemli.”

Film, Madonna’nın Michigan’da Katolik bir ailede yetiştirilmesinden sonra New York’a taşınması ve nihayetinde uluslararası bir yıldız olma yolunda yükselişini anlatacak.

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.