Two Turkish Tenors müzikalinde tenorların düellosu

25.08.2020
A+
A-

İki tenorun düellosu keyifli bir müzikal olarak sahnede. Two Turkish Tenors adlı müzikalde türkü, opera, rock ve pop tarzında eserler seyirciyle keyifli bir düello eşliğinde paylaşılıyor.

Two Turkish Tenors müzikalinde tenorların düellosu sergileniyor. Tenorların müzikal düellosunu izlemek isteyenler için tarih 27 Ağustos Perşembe saat 21:00’de. 

Trump Sahne’deki müzikalde türkü, opera, rock ve pop tarzı eserler tenorların düellosuyla seyirciye keyifli bir yarışma havasında sunuluyor. 

Müzikal düello ‘Two Turkish Tenors’, Atılgan Gümüş tarafından yönetiliyor. Atılgan Gümüş aynı zamanda müzikalde oynuyor da. Başrolü ülke çapındaki projelerde yer alarak sanatseverlerin beğenisini kazanmış opera sanatçısı Cenk Bıyık ile Serkan Kuru paylaşıyor.

Müzikalde, konservatuvardan iki sınıf arkadaşının 20 yıl sonra sahne üzerindeki müzikal düellosu konu ediliyor. Müzikal seyirciye kendisini jüri gibi hissettirirken, ikilinin sahnedeki düellosu dakikalar ilerledikçe çığrından çıkıyor. İki oyuncudan hangisinin türkü, opera, rock ve pop tarzı eserleri iyi okuduğuna ise seyirci karar veriyor.

Trump Sahne, kontrollü sosyal hayata geçiş kapsamında COVİD-19’a karşı tüm önlem ve tedbirlerini almış olarak kapılarını açıyor. Yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen 500 kişilik Trump Sahne’de seyirciler, birer sıra atlayıp üçer koltuk boş bırakarak müzikal düelloyu izleyecekler. Girerken ateşleri ölçülecek olan izleyiciler, sürekli dezenfekte edilen salonda müzikal düelloyu maskeli olarak izleyecek.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.