Mandıra Filozofu tek kişilik oyunla karşımızda

14.12.2016
A+
A-

Müfit Can Saçıntı, sinemada Mandıra Filozofu film serisi ile karşımızdaydı. İzleyicinin gönlünde taht kuran sanatçı şimdi tek kişilik oyunu Lafını Esirgemeyenler ile sahnede yerini almaya hazırlanıyor.

Mandıra Filozofu tek kişilik oyunla karşımıza gelecek. Sevilen yönetmen ve oyuncu Müfit Can Saçıntı, “Lafını Esirgemeyenler” adlı tek kişilik oyunla sahnede olacak.

Yaptığı filmlerde toplumsal mesajlar veren özellikle de ‘kapitalizm’ karşıtlığı ile öne çıkan Müfit Can Saçıntı’nın tek kişilik oyunu şimdiden merak ediliyor. Nisan 2017’de sahnede izeyicilerle buluşacak olan Müfit Can Saçıntı, şimdilik sosyal medya hesabından oyunun duyurusunu yaptı.

“Tek kişilik Fi-Yatro” ifadesi ile Lafını Esirgemeyenler adlı oyununu duyuran Müfit Can Saçıntı, oyunun turnesini de yapacağını belirtiyor. Sinemada Mandıra Filozofu film serisi ile izleyicilerin gönlünde taht kuran Müfit Can Saçıntı, tiyatro sahnesinde de ‘lafını esirgemeyerek’ yolculuğuna devam edecek. 

Editör: Serdar Tunatürk

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM