Mehmet Günsür kızı ile İtalyan dizisinde

Mehmet Günsür ve küçük kızı Cloe, İtalya’daki dizide seyircinin karşısında. Sekiz bölümlük dizinin ilk bölümü seyirci tarafından beğenildi.

Mehmet Günsür kızı ile İtalyan dizisinde

Mehmet Günsür kızı ile İtalyan dizisinde rol alıyor… Ünlü oyuncu Mehmet Günsür kızı Cloe ile İtalya’da yayınlanan “Lea” (Yeni Bir Gün) adlı dizide seyircinin karşısına çıkıyor.

İtalya’nın Rai-1 kanalında yayınlanan dizinin ilk bölümü 5 milyon kişi tarafından izlendi. Aynı gün ekrana gelen “Inter Milan-Roma” maçını geride bırakan dizi, izleyicilerin yüzde 22.4’üne ulaştı.

Mehmet Günsür ve kızının oynadığı dizinin konusu 

Mehmet Günsür, Lea adlı dizide Arturo Minerva adlı bir karaktere can veriyor. Sanatçılara eşlik ederek dünyayı dolaşan Türk kökenli bir müzisyen olan Arturo Minerva, bir ilişkisinden istemeyerek kız çocuğu sahibi olur. Ancak bir süre sonra anne, aileyi terk eder. 

Arturo, Martine ismini verdiği çocuğuyla İtalya’ya yerleşir ve ona tek başına bakar. 8 bölüm olarak tasarlanan dizide Günsür’ün kızı Cloe, “Martine” rolünü canlandırıyor.

Oyuncunun 3 çocuğundan en küçüğü olan Cloe, bu rolle babasının izinden giderek oyunculuğa ilk adımını atıyor.

22 Yıldır Roma’da yaşıyor 

Mehmet Günsür 22 yıldır İtalya’da yaşayor. Daha önce verdiği röportajında “Roma’yı çok seviyorum çünkü güzel bir şehir. Roma’da çok daha rahat görünmez olabiliyorum. Bu benim için çok önemli. Herkes gibi olmayı seviyorum. Bu, burada daha zor. Sabahları çocuklarını okula götüren, veli toplantılarına giden bir babayım. Tamamen normal bir baba…” demişti. 

İkisi kız üç çocuk sahibi olan Mehmet Günsür, “Kızlar zaten tek bir bakışlarıyla beni eritiyorlar. Oğlan da aramızdaki en hassas olan insan, o da ayrı bir boyutta. Yavaş yavaş ergenliği başladı. Güzeller, çok güzeller. Sürekli Türkiye’ye gidip geliyoruz. Biz gelmezsek annem geliyor. Torunlar gözünde tütüyor.” sözleriyle çocuklarını anlatmıştı. 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.