Tuba Ünsal ‘Adı Aylin’ provasında hastanelik oldu

Adı Aylin adlı oyunun provaları sırasında baygınlık geçiren Tuba Ünsal hastaneye kaldırıldı.

Tuba Ünsal ‘Adı Aylin’ provasında hastanelik oldu

Tuba Ünsal ‘Adı Aylin’ provasında hastanelik oldu. Oyuncu Tuba Ünsal, seyirciyle 21 Şubat’ta buluşması planlanan Adı Aylin adlı oyunun provası sırasında talihsiz anlar yaşadı. Tuba Ünsal hastaneye kaldırıldı. 

Zorlu PSM sahnesinde seyirci ile buluşacak olan ‘Adı Aylin’ adlı tiyatro oyununun provasında baygınlık geçiren Tuba Ünsal hastaneye kaldırıldı. 

Tuba Ünsal, başrolünde yer aldığı ‘Adı Aylin’ oyununun yapımcılığını da üstleniyor. Aylardır oyuna hazırlanan Tuba Ünsal, son günlerde çalışma saatlerini artırınca yorgunluğa yenik düştü.

Uzun saatler yemekte yemediği iddia edilen Ünsal için hemen ambulans çağrıldı. Bilinci kapandığı öğrenilen oyuncunun ilk müdahalesi sahnede yapıldı. Kısa süre sonra kendisine gelen Ünsal, ilerleyen saatlerde taburcu oldu.

Evinde dinlenen Ünsal’ın, 21 Şubat’ta perdelerini açacak oyunu için yeniden provalara başladığı konuşuluyor.

Ayşe Kulin’in en başarılı romanları arasında yer alan ve Aylin Devrimel Radomisli Cates’in gerçek hayat hikayesini anlatan “Adı Aylin” 21 Şubat Pazartesi akşamı seyirciyle buluşacak.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.