Menajerime Ara dizisinde Feris karakterinin sonuna mı gelindi?

09.04.2021
A+
A-

Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncularından Canan Ergüder meme kanserine yakalandığını açıkladı. Bu açıklamanın ardından merak edilen ise Canan Ergüder’in canlandırdığı Feris karakterinin diziden yok edilip edilmeyeceği oldu…

Star TV ekranında seyirciyle buluşan Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncularından Canan Ergüder kansere yakalandığını açıkladı. Dizide ‘Feris’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu Canan Ergüder, sağlığı ile yaptığı açıklamanın ardından seyirci gelecek bölümlerde neler olacağını merek etmeye başladı. 

Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterinin sonuna mı gelindi? Dizi yapımcıları Canan Ergüder’in kanser hastalığı ile mücadelesi sırasında Feris’e nasıl bir yol çizecekler? Şu anda bunlar netleşmiş değil. 

Ancak Milliyet gazetesinin televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu bugün dikkat çeken bir yazıyı köşesine taşıdı. 

Sina Koloğlu, Menajerimi Ara dizisinde Feris karakteriyle ilgili gelişmeleri okurlarıyla paylaştı. Koloğlu köşesinde şunları yazdı: 

Feris devam edecek mi?

Canan Ergüder, “Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf, ameliyatım sonrası ‘Menajerimi Ara’ ekibine gönderdiğim kare. Size de aynısını iletiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi…” diye bir mesaj paylaştı. Duyduğum, oyuncunun hastalığı önceden biliniyordu.

Ameliyat olur, sonra hemen setlere döner diye düşünülüyordu. Oyuncu için de bu moral olurdu. Fakat araya kemoterapi girdi. Bu durumda ne olacak? Bana gelen bilgilere göre, üç bölüm Ergüder dizide olacak Feris karakteriyle. Sonra? Oyuncunun tedavi sürecindeki durumuna göre ara ara çekim yapılacağı söyleniyor. Yani karakter bitirilmiyor.

Bu önemli oyuncu için. Bir moral olacak. Yine duyduğum, Ergüder’in bütün hakları saklı kalacak dizi bitene kadar. Yani bölüm başı ücretini alacak. Oyunculuğuna her daim saygı duyduğum bir isim Canan Ergüder. Ev ahalisinin de hayran olduğu bir isim. Buradan tüm iyi dileklerimizi kendisine gönderiyoruz. En kısa zamanda aramızda olacağına tüm kalbimizle inanıyoruz. Tekrar geçmiş olsun Feris…

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.