Menajerimi Ara korona virüs şoku mu yaşıyor

Menajerimi Ara dizsinde korona virüs şoku mu yaşanıyor? Menajerimi Ara dizisinde 3 oyuncunun korona virüs olduğu konuşuluyor.

Menajerimi Ara korona virüs şoku mu yaşıyor? Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara korona virüs şokuyla sarsılıyor iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Televizyon dizilerinden gelen korona virüs haberleri sıklaşmaya başladı. Yakın zaman içinde TRT1’in Gönül Dağı dizisinin setinde iki oyuncu ile birlikte 39 kişinin testi pozitif çıkmış ve karantinaya alınmışlardı. 

Şimdi de Menajerimi Ara dizisi ile ilgili korona virüs iddiaları var. Dizi yapımcılarından henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak Menajerimi Ara korona virüs şokuyla sarsılıyor iddiaları ortalıkta geziyor.

Üç oyuncu korona virüs kapatı iddiası

Menajerimi Ara dizisinde 3 oyuncunun korona virüs olduğu konuşuluyor. Henüz konuyla ilgili net bir açıklama yapılmasa da söylentiler şimdiden tüm medyada yayılmaya başladı.

İlk olarak usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu’nun testinin pozitif çıktığı ancak menajerlik ajansından oyuncunun sağlık durumuyla ilgili bir bilginin paylaşılmadığı ifade ediliyor.

Ahsen Eroğlu korona virüs kaptı mı? 

Ayşenil Şamlıoğlu korona virüs iddiasının ardından Menajerimi Ara dizisinde iki oyuncuyla ilgili daha aynı iddia gündeme geldi. Dizinin genç oyuncusu yani Dicle karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu korona virüs kaptı iddiası var. 

Bir diğer isim ise dizide EGO Ajans’ın çaycısı olarak rol alan Bedir Bedir’in de korona testinin pozitif çıktığı söyleniyor. 

Şu anda bunlar iddia ve çok konuşuluyor. Yapımcı firmadan açıklama yapılmadığı için de Menajerimi Ara dizisinde korona virüs şoku yaşandığı düşünülüyor. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.