Menajerimi Ara Sedef Avcı ile bu akşam

Star TV’nin ilgi çeken dizisi Menajerimi Ara bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek. 29. Bölümü ile ekranda seyriciyle buluşacak olan Menajerimi Ara dizisinin fragmanı yayımlandı.

Menajerimi Ara Sedef Avcı ile bu akşam ekranda… Her bölümünde farklı bir ünlüyü diziye konuk eden Menajerimi Ara bu akşam Sedef Avcı ile seyircinin karşısında olacak.

Dizinin başrollerinde Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış), ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun (Peride) oynuyor.

Star TV’deki Menajerimi Ara’nın 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.  Menajerimi Ara 14 Mart Pazar akşamı ekrana gelecek yeni bölümü ile seyircinin ilgisini çekmeye başarabilecek mi? Menajerimi Ara bu akşam Star TV ekranında yeni bölümüyle olacak. Menajerimi Ara 14 Mart Pazar akşamı 29. bölümü ile ekrana gelecek. 

Menajerimi Ara 14 Mart akşamı yayımlanacak bölümünde neler olacak? Menajerimi Ara dizisinin 29. bölüm fragmanı yayımlandı. 

Menajerimi Ara 14 Mart 29. bölüm fragmanı 

Başrollerinde Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış), ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun (Peride) oynadığı Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’nın 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

 

Menajerimi Ara dizisinden fotoğraflar 

Her bölüm konuk olacak ünlü isimlerle izleyenleri bambaşka bir dünyaya götüren Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’nın 29. yeni bölüm fotoğrafları yayınlandı.

Dicle ve Barış yeni bir proje için deneme çekimlerine gittiklerinde aynı rol için Ömer’in de orada olduğunu görürler. Bu durum, Barış’ı sinirlendirirken Dicle’yi zor durumda bırakır.

Çınar, oyuncusu Sedef Avcı’yı yeni bir film projesi için ikna etmeye çalışır ancak Sedef’i komedyenlik sevdasından vazgeçirmek düşündüğü kadar kolay olmaz.

Üst üste yaşanan gergin olaylardan sonra moral vermek için Barış’ı görmeye giden Dicle, Ayla’dan hiç beklemediği bir tepki alır.

Peride, Beren için ilginç bir adım atarken Feris ve Serkan ilişkisinde sürpriz bir gelişme yaşanır.

Dicle ve Kıraç, yazar Cahide’nin kitabının film hakları için karşı karşıya gelirken Dicle’nin yaptığı hamle Kıraç’ı şaşırtır.

Gizli saklı olan bütün sırların ortaya dökülmesi ise ajanstaki bütün taşları yerinden oynatır.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.