Monica Bellucci konserleri Türk organizasyon şirketi tarafından düzenleniyor

12.04.2022
A+
A-

Dünyaca ünlü oyuncu Monica Bellucci konserlerine Piu Entertainment imza atıyor.

Monica Bellucci konserleri Türk organizasyon şirketi tarafından düzenleniyor

Monica Bellucci konserleri Türk organizasyon şirketi tarafından düzenleniyor. Dünyaca ünlü oyuncu Monica Bellucci, bu kez sesiyle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Monica Bellucci “Maria by Callas” adlı konserleri ile hayranları ile İstanbul ve Londra’da buluşacak. 

Monica Bellucci‘nin ses getiren konserlerinin organizasyonunu bir Türk firma yapıyor; Piu Entertainment.

Piu Entertainment, 10’uncu yılında dünyaca ünlü yıldız Monica Bellucci’nin 2022 turnesine imza atıyor. Konserler İstanbul’da başlıyor. 

Dünya çapında ses getiren prodüksiyonlarla Türkiye’de ve yurtdışında sahne sanatları alanında önemli bir yere sahip olan Piu Entertainment, kuruluşunun 10. yılındaki etkinlikler serisini özel bir yapımla başlatıyor. Dünyaca ünlü sanatçı Monica Bellucci, tüm zamanların en büyüleyici sesine sahip ünlü soprano Maria Callas’ın Tom Volf tarafından kaleme alınan “Maria by Callas” biyografisinin sahne uyarlaması “Maria Callas: Mektuplar ve Anılar” oyunu ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Bellucci, Piu Entertainment’in 10. yılında 21-22 Nisan’da İstanbul’da, 24 Nisan’da ise Londra’da sanatseverlerle buluşacak.

Dünya çapında işlere imza atıyorlar

Piu Entertainment’in yeni dönemde çok daha aktif olacağını ifade eden Piu Entertainment ortağı Raif İnan şöyle konuştu:

 “Geçtiğimiz iki yılda birçok sanat etkinliğinden ne yazık ki uzak kaldık. Artık eski günlere dönmeye başladığımız bu günlerde küresel çapta hareketlilik de başladı. Piu Entertainment geçen sürede hiç durmadan çalıştı ve duraklama döneminde aslında bugünlere hazırlık yaptı. Önümüzdeki sezonda en çok ses getirecek yapımları, konserleri ve gösterileri hem ülkemizde hem de dünyanın farklı ülkelerinde sanat severlerle buluşturacağız. Bu yılki etkinliklerimizin entertainment sektöründe Türkiye’nin küresel çaptaki yetkinliğinin ve organizasyon becerisinin bir yansıması olacağına inanıyorum.”

Monica Bellucci konserleri gurur verici

Monica Bellucci gibi önemli bir sanatçıyı Türkiye’ye getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Piu Entertainment ortağı ve CEO’su Cemil Demirok şunları söyledi:

“Piu Entertainment olarak Türkiye’de ve İngiltere’de önemli işlere imza atıyoruz. Bugünlerde ise bizi çok heyecanlandıran bir etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Sektördeki 10. yılımızı kutladığımız bugünlerde dünyaca ünlü, ödüllü isim Monica Bellucci’yi önce İstanbul’da ve ardından Londra’da seyirciyle buluşturacak olmak gurur verici. Geçen iki yıllık süreçte sanat severler büyük bir heyecanla beklediler ve artık buluşma zamanı geldi. Monica Bellucci’nin Maria Callas’ın hayatından kesitleri yansıtan performansının 2022 sezonundaki prömiyeri de İstanbul’da başlayacak, ardından Londra’daki gösteriyle devam edecek. Çok heyecanlıyız, umarım izleyicilerimiz de heyecanımızı paylaşır ve bu etkinliği İstanbullu sanat severlerin de katılımıyla keyifli bir ortamda gerçekleştiririz.” 

Sinema kariyerindeki başarısını sahne sanatlarındaki performansıyla sürdüren Monica Bellucci, “Maria Callas: Mektuplar ve Anılar” oyunu ile Piu Entertainment ve Zorlu PSM iş birliği ile izleyenleriyle buluşacak. Bellucci, Piu Entertainment’in 10. yılındaki özel etkinlikler kapsamında 21-22 Nisan tarihlerinde İstanbul’da, 24 Nisan’da ise Londra’da sahneye çıkacak.

Piu Entertainment 2022 Yılında dünyaca ünlülerle

Piu Entertainment’in 2022 yılı boyunca Londra’nın ikonik sahnelerinde ağırlayacağı isimler arasında Imany, Ara Malikian, Ute Lemper, Laetitia Casta gibi birçok ünlü sanatçı yer alıyor. Türkiye takviminde Postmodern JukeBox, Ara Malikian, Mikis Theodorakis Orchestra’ya ek olarak Zorlu PSM işbirliğiyle Yasmin Levy, Imany, gibi isimler yer alıyor. Piu Entertainment’in Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ile ortak yapımcısı olduğu Amadeus ve Timsah Ateşi ise kapalı gişe oyunlarına tüm hızıyla devam ediyor.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.