Müfit Can Saçıntı boşandı

Müfit Can Saçıntı 22 yıllık evliliğini sona erdirdi. Saçıntı çifti geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız boşandı. Boşanma sonrası ise birlikte yemeğe çıktılar.

Müfit Can Saçıntı boşandı

Müfit Can Saçıntı boşandı. Sinema ve tiyatro oyuncusu, yönetmen ve senarist Müfit Can Saçıntı 22 yıllık evliliğini sona erdirdi.

Müfit Can Saçıntı ile Çiğdem Saçıntı evliliği bitti. Sinemaya kazandırdığı Mandıra Filozofu filmi ve karakteriyle hafızalara kazınan 53 yaşındaki Müfit Can Saçıntı geçtiğimiz günlerde 22 yıllık evliliğini sonlandırdı.

Müfit Can Saçıntı, 22 yıllık eşi Çiğdem Saçıntı ile boşanmasıyla ilgili ‘2. Sayfa’ programına “Dostça boşandık” açıklamasını yaptı.

Müfit Can Saçıntı, Çiğdem Saçıntı ile 2000 yılında evlenmişti. Ünlü çiftin 16 yaşındaki Duru adlı kızları bulunuyor. 

Müfit Can Saçıntı neden boşandı? Bu sorunun cevabını merak eden hayranları için şu bilgiyi paylaşalım; Müfit Can Saçıntı ve Çiğdem Saçıntı 5 yıl önce yollarını ayırma kararı almıştı. Kızlarının büyümesini bekleyerek boşanmayı erteleyen ikili, 24 Şubat’ta sessiz sedasız boşandı.

Kararın ardından adliyeden ayrılan çift, birlikte yemeğe çıktı. Boşandıktan sonra 2. Sayfa’ya açıklama yapan Müfit Can Saçıntı, “Dostça boşandık” ifadelerini kullandı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.