Serenay Sarıkaya corona virüs zamanı ne yapıyor

19.03.2020
A+
A-

Serenay Sarıkaya, arabesk müziğin kült ismi Bergen’in hayatının aktarıldığı sinema filmine hazırlanmaya devam ediyor. Güzel oyuncu filme hazırlanmak için şan dersleri alıyor.

Serenay Sarıkaya corona virüs zamanı ne yapıyor? Ünlü yıldızın hayranları Serenay Sarıkaya’nın corona virüs önlemlerinin arttırıldığı bu günlerde ne yaptığını merak ediyor.

Serenay Sarıkaya’nın rol aldığı Alice müzikalinin ileriki bir tarihe ertelendiği duyuruldu. Serenay Sarıkaya yeni filmi ‘Bergen’ için çalışmalarını sürdürüyordu. Son haberler ünlü yıldızın büyük bir şok yaşadığına dairdi. Film için şan dersleri alan Serenay Sarıkaya, sesiyle ilgili sıkıntı yaşamış.

Şan dersi hocası, merhum arabesk şarkıcısı Bergen’le Serenay Sarıkaya’nın sesleri arasında büyük bir renk farkı olduğunu söylemiş. Serenay Sarıkaya’nın sesi Avrupai olduğu için arabeske uygun değilmiş.

Serenay Sarıkaya yüzlerce kere televizyon ekranlarında şarkı söyledi. Konuk olduğu programlarda arabesk de okudu. Hayranları beğeniyor. Ama şan hocasının tespitine de saygı duymak lazım. Sonuçta, Türk arabesk müziğinin kült bir ismi olan Bergen’in hayatının aktarıldığı sinema filminde rol alacaksa Serenay Sarıkaya’nın sesiyle de oynamak gerekiyor.

Corona virüslü günlerde Serenay Sarıkaya’nın evinde sıkı bir arabesk çalışması içine girdiği belirtiliyor. Evinde hem Bergen’e dair filmler izliyor hem de şarkıcının sesini özümsemek için bol bol şarkılarını dinliyor.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.