Müslüm filminin afişi

04.10.2018
A+
A-

Müslüm Gürses’in hayatını anlatan Müslüm filminin afişi yayınlandı. Afiş Macaristan’da tasarlandı.

Müslüm filminin afişi

Müslüm filminin afişi yayınlandı. Müslüm Gürses’in hayatının sinemaya aktarıldığı Müslüm filminin afişi yapımcı şirket tarafından medya ile paylaşıldı. Retro tarzda hazırlanan afişle geçmişten günümüze bir yolculuk hedefleniyor. Film, sanatçının çocukluğundan itibaren izleyiciyi zaman yolculuğuna çıkarıyor. Afişle de bu zaman yolculuğuna bir atıfta bulunuluyor. 

Afiş Macaristan’dan

Müziğin efsane ismi Müslüm Gürses’in hayatını güçlü prodüksiyon, etkileyici bir sinematografiyle beyazperdeye aktaran Müslüm filminin afişi yayınlandı. Sanatçının çocukluğundan itibaren izleyiciyi zaman yolculuğuna çıkartan filmde olduğu gibi afiş de retro tarzıyla geçmişten günümüze bir pencere açıyor. Bu özel afiş Macaristan’da, Green Room tasarım ajansı tarafından tasarlandı.

Vizyona girmesine günler kala MÜSLÜM filmiyle ilgili çalışmalar hızla sürüyor. Can Ulkay ve Ketche’nin yönettiği, sanatçının acılarla olduğu kadar büyük başarılarla da taçlanmış hayatını Hakan Günday ve Gürhan Özçifçi’nin kaleme aldığı filmin afişi yayınlandı. Macar, Green Room ajansı tarafından tasarlanan afiş, retro tarzıyla dikkat çekiyor ve geçmişi bugünle harmanlıyor.

Afiş neyi anlatıyor? 

Yapımcı firmadan gelen açıklamaya göre afiş, Müslüm Gürses’in milyonları etkileyen müziğini, çocukluğundan ölümüne kadar geçen zamanda yaşamına etki eden kişileri merkeze alıyor. Elbette bu merkezde Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur’u, fanlarını ve şarkılarında kendisinden izler bulan her yaştan dinleyiciler de yer alıyor. 

26 Ekim Cuma günü tüm Türkiye’de vizyona girecek filmde Timuçin Esen Müslüm Gürses’i, Zerrin Tekindor Muhterem Nur’u canlandırıyor. CGV Mars’ın dağıtımını üstlendiği  filmin güçlü oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Erkan Avcı, Erkan Can, Turgut Tunçalp, Taner Ölmez, Güven Kıraç, Erkan Kolçak Köstendil, Goncagül Sunar, Altan Erkekli, Şahin Kendirci bulunuyor.

Editör: Serdar Tunatürk

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.