Nurgül Yeşilçay Oktay Kaynarca ile tiyatro sahnesinde

10.09.2019
A+
A-

Nurgül Yeşilçay ve Oktay Kaynarca iki kişilik komedi ile tiyatro sahnesinde olacaklar. Ateşli Aşkların En Sonuncusu adlı oyun yeni yılın başında sahnelenecek.

Nurgül Yeşilçay Oktay Kaynarca ile tiyatro sahnesinde

Nurgül Yeşilçay Oktay Kaynarca ile tiyatro sahnesinde olacak. Televizyon dizilerinin ve sinemanın iki ünlü oyuncusu Nurgül Yeşilçay ve Oktay Kaynarca tiyatro oyununda buluştular.

Nurgül Yeşilçay Oktay Kaynarca ikilisi komedi oyunu ile seyircinin karşısındı olacak. Neil Simon’un dünyaca ünlü iki kişilik komedisi ‘Last of the Red Hot Lovers’ Türkçe olarak tiyatroya uyarlandı. 

“Ateşli Aşkların En Sonuncusu” adlı komedi ile Nurgül Yeşilçay ve Oktay Kaynarca sahnede olacak. 

Nurgül Yeşilçay Oktay Kaynarca Ateşli Aşkların En Sonuncusu oyunu 2020 yılının ilk günlerinde seyirci ile buluşacak. Ateşli Aşkların En Sonuncusu adlı oyunun önümüzdeki hafta okuma provaları başlayacak. 

Nurgül Yeşilçay yıllar sonra Ateşli Aşkların En Sonuncusu adlı oyunla yıllar sonra tiyatro sahnesine dönecek. Nurgül Yeşilçay’ın oyunun okumalarına başladığı daha sonra Oktay Kaynarca’nın da eşlik edeceği belirtiliyor. İkili oyuna hazırlanmak için haftanın üç günü prova yapacak. 

Nurgül Yeşilçay Oktay Kaynarca komedi oyunu ile tiyatro sahnesinde olacak. Ateşli Aşkların En Sonuncusu adlı oyun iki kişilik bir komedi. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.