Nurgül Yeşilçay trafik kazası sonrasında sağlık durumunu paylaştı

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay ağır bir trafik kazası geçirdiğini, ardından ise dudak ve çenesine dikiş atıldığını sosyal medyadan duyurdu.

Nurgül Yeşilçay trafik kazası sonrasında sağlık durumunu paylaştı. Nurgül Yeşilçay bir süredir sosyal ortamlarda görünmüyordu. Bunun nedenini ünlü oyuncu sosyal medya hesabından paylaştı.

Nurgül Yeşilçay trafik kazası geçirdiğini, ağız ve çenesine dikiş atıldığını takipçileri ve hayranlarıyla paylaştı. Nurgül Yeşilçay trafik kazasına dair detay vermezken, yaşanan feci olayın film setinde gerçekleştiği iddia edildi. 

Dizi ve sinema filmlerinin ünlü oyuncusu Nurgül Yeşilçay trafik kazası geçirdi. Kaza sonrası Nurgül Yeşilçay’ın sağlık durumu nasıl? 

Nurgül Yeşilçay yaşadığı trafik kazasını sosyal medya hesabından duyururken, ’emniyet kemeri kullanın’ uyarısında sulundu. Nurgül Yeşilçay kendi kullandığı otomobil ile trafik kazası yaptığını ifade ederek, ağır yaşanan kaza sonrası ağzına ve çenesine dikiş atıldığını belirtti.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Nurgül Yeşilçay sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Kaza sonrası uzun süre hastanede tedavi altında olduğunu açıklayan Nurgül Yeşilçay, yaptığı paylaşımda şunları söyledi: 

“Bi süredir buralarda yoktum! Hastanelerde boğuşuyordum çünkü! -Kendi kullandığım araçla büyük bi kaza atlattım! Ağzıma,çeneme dikişler atıldı! Hasar kaldı ve bi süre daha devam edecek! Accık yamuğum ama gayet iyiyim anlayacağınız”

Nurgül Yeşilçay, paylaşımında  “Siz siz olun emniyet kemerinizi takın lütfen!” uyarısında bulundu.

Yeşilçay’ın paylaşımına birçok ünlü isim geçmiş olsun mesajlarını paylaştı.

 

Nurgül Yeşilçay trafik kazasını sette mi yaptı?

Cumhuriyet’in haberine göre ise oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın açıkladığı trafik kazasının dizi çekiminde gerçekleştiği iddia edildi. Nurgül Yeşilçay rolü gereği kullandığı arabanın freni yerine gaz pedalına basınca feci kaza yaşandı. İddiaya göre Nurgül Yeşilçay, 
“Son Nefesime Kadar” adlı dizi çekiminde trafik kazası yaşadı.

Dizide bir polisi canlandıran Nurgül Yeşilçay, sahne gereği gördüğü suçluyu yakalamaya çalışırken, araçta fren yerine gaza bastığı iddia edildi. Nurgül Yeşilçay’ın rol arkadaşına arkadan hafif çarptığı ve sonra aracın direksiyon hakimiyetini kaybettiği öne sürüldü. Yeşilçay, ağaca çarparak durabildi.

Yeşilaçay’ın dudağı patlarken, araçtaki kameraman da kafasını kamerasına çarptı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.