Ahmet Hakan Hazal Kaya kavgası büyüyor

Ahmet Hakan ile Hazal Kaya arasındaki kavga büyüyor. Ahmet Hakan bugünkü köşesinde Hazal Kaya’nın ‘vasat herif’ ifadesini ele alarak Pera Palas’ta Gece Yarısı filmini de yerden yere vurdu.

Ahmet Hakan-Hazal Kaya kavgası büyüyor! Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ahmet Hakan, Hazal Kaya’nın oyunculuğundan nefret ettiğine dair bir yazıyı kaleme almıştı. Bu yazının ardından sosyal medyada Ahmet Hakan’a karşı yoğun tepkiler oluşurken, Hazal Kaya da “Senin fikrinin ne önemi var vasat herif” diye seslenmişti.

Ahmet Hakan bugünkü köşesini Hazal Kaya ve “Pera Palas’ta Gece Yarısı” adlı Netflix dizisine ayırdı. ‘Vasat herif’ ifadesini ve ‘nefret’ kelimesini değerlendiren Ahmet Hakan, “Çirkinleşmesinin tek hedefi ben değilim!” diye okurlarına dert yandı.

Ahmet Hakan, bugünkü yazısında da Netflix’te yayınlanan “Pera Palas’ta Gece Yarısı” dizisinin başrolünde yer alan Hazal Kaya’nın kendisine yönelik “Senin fikrinin ne önemi var vasat herif” sözlerine cevap verdi.

Ahmet Hakan “Hazal Kaya’nın oyunculuğundan nefretimin 5 nedeni” başlıklı yazısıyla tepki çekti. Hazal Kaya “Senin fikrinin ne önemi var vasat herif” diyerek yanıt verdi.

Ahmet Hakan bugünkü köşesinin başlığını “Vasat bir herifin Hazal Kaya cevabı” olarak koydu. 

Ahmet Kaya yazısında “Hazal Kaya’nın oyunculuğuna âşık olmamın beş nedeni” diye bir yazı yazsaydım… Ne derdi bana Hazal Kaya?” diye sordu.

Ahmet Hakan’ın yazısının devamı…

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.