Nuri Alço evlilik yoluna Burcu Sezginoğlu ile girdi

Türk filmlerinin unutulmaz karakter oyuncusu Nuri Alço, evleniyor. Ünlü oyuncu kendisinden 33 yaş küçük sevgilisi ile evlilik için ilk adımı attı.

Nuri Alço evlilik yoluna Burcu Sezginoğlu ile girdi. Yeşilçam filmlerinin unutulmaz rollerinin ünlü ismi 67 yaşındaki Nuri Alço evlilik için ilk adımı attı. Kendisinden 33 yaş küçük sevgilisi Burcu Sezginoğlu’na evlilik teklifi yaptı. Olumlu cevap aldı. 

Türk filmlerinde genç kızların gazozlarına ilaç atarak ‘kötü emellerine alet aden’ ünlü oyuncu Nuri Alço, ilk evliliği için harekete geçti. Yeşilçam filmlerinde şehirli kötü adam tiplemesini başarıyla canlandıran Nuri Alço, Burcu Sezginoğlu ile evlilik hazırlıklarına başladı. 

Nuri Alço, sevgilisi Burcu Sezginoğlu’na bir barda herkesin önünde mikrofondan evlilik teklifi yaptı. 34 yaşındaki Burcu Sezginoğlu, bu teklifi kabul etti. Bunun ardından da Nuri Alço, 10 yıldır aşk hayatı yaşadığı Burcu Sezginoğlu’nun parmağına pırlanta yüzüğü taktı. 

Filmlerdeki gibi kendisinden genç bir kadınla 

Nuri Alço’nun evlilik teklifi elbette haber olarak değerlendirildi. Çünkü, Nuri Alço denildiğinde çapkın ve kadınlara karşı duygusuz acımasız sadece bedenleri peşinde koşan adam tipi geliyor akıllara. Gerçek hayatıyla bağ kuramayan sinema izleyicilerinin hafızasında Nuri Alço aile kavramından uzak bir tiptir. Filmlerde genç kızların gazozlarına ilaç atar ya da onları sarhoş edip kötü emellerine ulaşırdı. Şimdi ise Nuri Alço, bir aile kurmak için yola çıkınca elbette hafızalardaki film karelerine ters düşünce haber değeri ortaya çıktı. Filmlerdeki Nuri Alço, gerçek hayatta da kendisinden hayli genç bir kadın ile birlikteydi. Uzun yıllar aşk hayatı yaşayan Nuri Alço ve Burcu Sezginoğlu, aşklarını evlilikle taçlandırmanın yoluna girdiler. 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Magazin Mahallesi (@magazinmahallesi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Barda evlilik teklifi

Nuri Alço’nun evlilik teklifi de adeta bir film sahnesi gibi… Nuri Alço eğlenmek için gittikleri barda, mikrofonu eline aldı. Ve evlilik teklifini şu sözlerle yaptı: “Hayat bir maratondur. Yolculukla başlar ve mezarda biter. Burcu’ya sormak isterim. Benimle bir hayat yolculuğuna var mısın?”

Ünlü oyuncunun bu teklifini mutlulukla kabul eden Burcu Sezginoğlu, kendisine uzanan yüzüğü parmağına taktı ve “10 yıldır bu anı bekledim. Evet” dedi. 

Nuri Alço ve Burcu Sezginoğlu 10 yıllık aşklarını evlilikle taçlandırmak için yüzük taktılar.

Sen beni baharı sever gibi sevdin

Nuri Alço’nun evlilik teklifinin ardından Burcu Sezginoğlu, Instagram hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaştı. Sezginoğlu, duygularını şu sözlerle ifade etti: “Kabul ediyorum, hayatımın en şaşkın ‘Evet’iydi.. Sen beni, baharı sever gibi sevdin. Çölün ortasında bulduğun çiçek gibi. Zarar gelmesin diye cam fanusa koyup, deli gibi sahiplenerek sevdin. Benim için hiç sevmediğin yağmurları bile sevdin. Dağınık saçlarımı, dudağımdaki uçuğu, saatlerce güldüğün sakarlıklarımı. Önce dostum; sonra sevdam. Sen benim gökyüzüm. En güzel doğum günü hediyem oldun. 10 sene boyunca tüm inadıma rağmen benden vazgeçmediğin için teşekkür ederim sevgilim. Hayat yolculuğumuz daim olsun…”

Burcu Sezginoğlu kimdir

Nuri Alço ile 10 yıldır aşk yaşayan Burcu Sezginoğlu 34 yaşında. Ticaretle uğraşan Burcu Sezginoğlu, Sivas Yıldızeli doğumlu. Bağdat Caddesi ve çevresinde inşaat işleri müteahhitlik yapan bir ailenin kızı olduğu söyleniyor. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.