Nusret DJ Khaled klibinde

20.05.2019
A+
A-

Pişirdiği etlerden daha çok tuz dökme hareketi ve farklı tarzı ile ünlenen Nusret, şimdi de dünyaca ünlü DJ Khaled’in klibinde…

Nusret DJ Khaled klibinde

Nusret DJ Khaled’in klibinde oynadı. Nusret Gökçe sadece yaptığı iş olan et restoranı işletmeciliği ile değil bir sosyal medya fenomeni olarak da yaptıkları ile gündeme geliyor. 

Ünlü et restoranı işletmecisi Nusret, şimdi dünyaca ünlü DJ Khaled’in klibinde yer aldı. Elindeki tuzu, bileğini bükerek havadan ete doğru döken hareketi (saltbae) ile ünlenen Nusret, klipte et kesiyor ve kestiğini de DJ Khaled’e doğru bıçağın ucu ile fırlatıyor. 

Saltbae hareketiyle ünlenen Nusret Gökçe, dünyaca ünlü şarkıcı DJ Khaled’in klibinde oynadı. New York’ta da bir şubesi olan Nusret, markasını dünyaya duyurmak için her yolu deniyor. 

DJ Khaled, Meek Mill, J Balvin, Lil Baby, Jeremih ile düet yaptığı You Stay şarkısının klibinde Nusret’e de rol verdi.

Baştan sonra klipte yer alan Nusret, klipte et kesiyor ve o meşhur hareketini yaparak tuzluyor. DJ Khaled ise klipte Nusret’in kestiği eti havada ağzıyla yakalıyor. 

Nusret rol aldığı You Stay klibinin bu bölümlerini kendi Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. You Stay klibinde Nusret dünyaca ünlü tuz dökme hareketi ile şov yaptı. 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

We are the best Congrats my brother for new unbelievable album @djkhaled #fatherofasahd @meekmill

Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)’in paylaştığı bir gönderi ()

ETİKETLER: ,
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.