Scarlett Johansson nişanlandı üçüncü evliliğin yolunda

20.05.2019
A+
A-

Hollywood’un ünlü oyuncuları Scarlett Johansson ile komedyen Colin Jost evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Scarlett Johansson nişanlandı üçüncü evliliğin yolunda

Scarlett Johansson nişanlandı, üçüncü evliliğin yolunda. Scarlett Johansson ve Colin Jost geçtiğimiz gün nişanlandı. Hollywood’un iki ünlü ismi Scarlett Johansson ve Colin Jost dünya evine girmek için ilk adımı attı.

Scarlett Johansson, daha önce iki kez evlenmiş ve boşanmıştı. Bu üçüncü evliliği olacak. Komedyen Jost ise daha önce hiç evlenmedi. 

Hollywood’un ünlü oyuncusu Scarlett Johansson, komedyen Colin Jost ile nişanlandı. Scarlett Johansson 34 yaşında. Komedyen Colin Jost ise 36. 

Ünlü çift iki yıldır birlikteler. Nişanlandıkları haberlerini doğruladılar ama henüz düğün tarihini belirlemediklerini de eklediler. 

Scarlett Johansson’ın üçüncü evliliği olacak. Ünlü oyuncu, daha önce meslektaşı Ryan Reynolds ve gazeteci Romain Dauriac ile evlenmişti. Johansson’ın Romain Dauriac ile olan evliliğinden Rose adında dört yaşındaki kızı var. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.