O Ses Türkiye 2021 şampiyonu Hasan Koçak oldu

O Ses Türkiye 2021 şampiyonu belli oldu. TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye’de final gecesi yaşanan heyecanlı anlardan sonra şampiyon Hasan Koçak oldu.

O Ses Türkiye 2021 şampiyonu Hasan Koçak oldu. O Ses Türkiye 2021 şampiyonu belli oldu. Oğuzhan Koç’un takımında yer alan Hasan Koçak O Ses Türkiye 2021 şampiyonu oldu.

O Ses Türkiye 2021’in jüri koltuğunda Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç yer aldı. O Ses Türkiye’de yarışmayı kazanan isim açıklandı. Farklı seslerin renk kattığı yarışmada 2021’in O Ses’i Oğuzhan Koç’un takımını seçen Hasan Koçak oldu.

O Ses Türkiye 2021 sezonunda şampiyonluğu elde eden Hasan Koçak bir otomobil sahibi oldu.

O Ses Türkiye’de yarı finalde yapılan eleme ile finale kalan son dört yarışmacı şu şekildeydi:

Hasan Koçak
Devrim Seyrek
Mert Yenihayat
Hakkı İlek

Hasan Koçak kimdir

O Ses Türkiye 2021’e katılan Hasan Kolçak, 23 yaşında ve yarışmaya Erzurum’dan katılıyor. Aslen Artvinli olan Hasan Kolçak, Erzurum Atatürk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde okuyor. O Ses Türkiye’ye 2016’den beri başvuran isim, bu sene yarışmaya katılmaya hak kazanmış.

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Hasan Kolçak, “BU KIZ BENİ SEVER” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüri üyesini de döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Hasan Kolçak, Oğuzhan Koç’u seçti. Hasan Koçak finale kaldı ve şampiyon oldu.

Devrim Seyrek kimdir 

O Ses Türkiye 2021’de yarışan Devrim Seyrek, 30 yaşında. Yarışmaya İzmir’den katıldı. Güzelbahçe Belediyesi’nde çalışan Devrim Seyrek, akşamları da sahne aldığını ifade etmiştir.

Kerkük zindanı adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Beyazıt Öztürk oldu. Finale ismini yazdırdı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.