Öldür Beni Sevgilim filminin konusu ve fragmanı

18.02.2019
A+
A-

Murat Boz ve Seda Bakan’ın başrolde oynadığı Öldür Beni Sevgilim filminin fragmanı yayınlandı. Öldür Beni Sevgilim filminin vizyon tarihi belli oldu.

Öldür Beni Sevgilim filminin konusu eğlenceli bir vodvil türünde sinema seyircisiyle buluşmaya hazır. Murat Boz ve Seda Bakan’ın başrolünde oynadığı Öldür Beni Sevgilim filminin vizyon tarihi belli oldu. Öldür Beni Sevgilim filminin fragmanı yayınlandı.

Öldür Beni Sevgilim filmi eğlenceli bir komedi… tiyatroda ‘vodvil’ olarak değerlendirilecek türden bir anlayışın sinemaya aktarılmış hali… Komik, eğlenceli ve müzikli bir film.

Öldür Beni Sevgilim ne zaman vizyona girecek? Bu sorunun cevabı belli oldu. Öldür Beni Sevgilim filmi 1 Mart 2019 tarihinde seyirciyle buluşacak. Filmin afişi ve fragmanı yayınlandı.

Öldür Beni Sevgilim filminin fragmanını izleyebilirsiniz

 

Öldür Beni Sevgilim filminin konusu

1 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek olan Öldür Beni Sevgilim filminin yönetmenliğini Şenol Dönmez yaptı. Filmin başrollerini Murat Boz ve Seda Bakan paylaştı.

Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun oyuncu kadrosunda yer aldı.

Öldür Beni Sevgilim sinemaseverlere aşk, heyecan ve kahkaha dolu bir seyir vadediyor. Eğlenceli bir film olan Öldür Beni Sevgilim’in konusu ilgi çekici sorulara yol açan piyangodan çıkan büyük ikramiye… Evlilikleri sıkıcı bir hal alan Okan (Murat Boz) ve Demet’in (Seda Bakan) Milli Piyango bileti alırlar. Evlilik yıldönümlerinde aldıkları bilete büyük ikramiye çıkar. 

Büyük ikramiye çıkınca sevinmesi gereken çift, bunun yerine kara kara düşünmeye başlar. Çünkü her ikisi de büyük ikramiye nedeniyle eşi tarafından öldürüleceğini düşünür. Bu düşüncelerden dolayı da bir anlamda yanlışlıklar komedyası ortaya çıkar. 

Okan ve Demet, birbirlerini yanlış anlamaya başlarlar. Karşı tarafın attığı her adımın ölümle sonuçlanacağına dair bir saplantılı hayat başlar. 

Büyük ikramiye evliliklerini kurtaracak mı? Yoksa bu büyük para eviliği biterecek mi? Temposu yüksek filmde çevrenin de etkisi ile eşler birbirinden iyice şüphelenmeye başlar. Her an biri ötekini öldürmek istemektedir (!) … ‘Eğer sen öldürmezsen, o seni öldürecek’ psikolojik saplantılı hal eşlerin zihninde oluşur. Böylesine büyük bir para için insan herşeyi yapar, öyle ya… Zaten sıkıcı bir evlilik sürerken, paranın üstüne konmak için cinayet de işlenir. 

Bakalım büyük ikramiye Okan ve Demet’e neler yaptıracak? Neler düşündürecek ve yaşatacak? 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.