Ölü’n Bizi Ayırana Dek oyunu Trump Sahne’de

10.08.2020
A+
A-

Kara komedi türündeki Ölü’n Bizi Ayırana Dek adlı oyun Trump Sahne’de seyirciyle buluşuyor. Onunun başrolünde Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu var.

Ölü’n Bizi Ayırana Dek oyunu Trump Sahne’de seyirciyle buluşuyor. Oyunu Hakan Yılmaz yönetiyor ve Ebru Cündübeyoğlu ile başrolü paylaşıyor. 

İki perdelik kara komedi ‘Ölü’n Bizi Ayırana Dek’, Trump Sahne’de 21 Ağustos Cuma ve 22 Ağustos Cumartesi saat 21:00’de sergilenecek. 

Oyunun konseptinin Pucca’ya ait olduğunu hatırlatalım.

‘Ölü’n Bizi Ayırana Dek adlı kara komedi türündeki oyunda Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu’nun başından geçenler komedi diliyle sahneleniyor.

Oyunu, “Bir Kadın Bir Erkek” dizisinin senaristleri Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan yazdı.

Evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çiftin, boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisinde başlarına gelen macera hem düşündürüyor hem güldürüyor.  

Trump Sahne, kontrollü sosyal hayata geçiş kapsamında COVİD-19’a karşı tüm önlem ve tedbirlerini almış olarak kapılarını açıyor. Yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen 500 kişilik Trump Sahne’de seyirciler, birer sıra atlayıp üçer koltuk boş bırakarak oyunu izleyecekler. Girerken ateşleri ölçülecek olan izleyiciler, sürekli dezenfekte edilen salonda oyunu maskeli olarak izleyecek.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.