Stephen King Later romanı için duyuru yaptı

10.08.2020
A+
A-

“Sadece ölülerin sırrı yoktur” sloganıyla çıkacak olan Stephan King’in son romanı Later’ın kapağı yayınlandı. Stephan King, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak romanın yayın tarihini de açıkladı.

Stephen King Later romanı için duyuru yaptı. Dünyaca ünlü yazar Stephen King son romanı Later ile ilgili bir paylaşım yaptı. Later kitabının kapağını paylaşan Stephan King “Nex year. March.” sözleriyle de romanın yayın tarihini açıklamış oldu. 

King’in yeni polisiye romanı Later, doğaüstü güçlere sahip bir çocuğun yer aldığı kapağa sahip. 

Later adlı roman Mart 2021’de Hard Case Crime yayınevi tarafından okurlarla buluşturulacak. Yayınevi daha önce de King’in Eğlence Parkı’nı (Joyland) ve Colorado Kid adı kitaplarını basmıştı. 

Later adlı romanın kapağında “Only the dead have no secret” sloganı yer alıyor. “Sadece ölülerin sırrı yoktur” sloganıyla çıkacak olan kitap; ergenlik çağı, kötü güçlere karşı durmak ve masumiyetin kaybı gibi King’in hayranlarının aşina olduğu temaları işliyor.

Romanın kahramanı Jamie Conklin. 

Genç Jamie Conklin olağandışı yeteneklere sahiptir. Bu yetenekleri sayesinde başka kimsenin göremediği şeyleri görüp başka kimsenin öğrenemeyeceği şeyleri öğrenebiliyor. New York Polis Departmanı’ndan (NYPD) bir dedektif, Jamie’den mezardan cinayet işlemekle tehdit eden ölü bir katili yakalamasına yardım etmesini istiyor. Fakat Jamie sadece “korkunç bir bedel” ödeyerek özel güçlerini kullanabiliyor.

Yayınevinin editörü Charles Ardai kitap için: “Later; büyümeye, mecazi veya gerçek iblislerinizle yüzleşmeye dair güzel bir hikaye” dedi.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.