Organize İşler 2 Sazan Sarmalı film müziği

11.02.2019
A+
A-

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin Burası İstanbul adlı şarkısı yayımlandı. Vizyonda olan filmin müziklerinden olan Burası İstanbul, Nil Karaibrahimgil tarafından yazıldı ve söylendi.

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı film müziği

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı film müziği yayımlandı. Söz ve müziği Nil Karaibrahimgil’e ait olan Burası İstanbul adlı film şarkısı yayımlandı.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminde ilk filmdeki gibi Nil Karaibrahimgil şarkıları var. Hatırlanacağı gibi “Organize İşler” şarkısı uzun süre sinema seyircisinin hafızasında yer etmişti. 

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı 1 Şubat 2019 tarihinde vizyona girdi. Organize İşler 2 Sazan Sarmalı’nın orijinal film müziği Nil Karaibrahimgil tarafından hazırlandı. Sanatçı filmin müziklerini yazdı ve söyledi.

Nil Karaibrahimgil pop ve akustik olmak üzere iki farklı versiyon hazırladı. “Burası İstanbul”, filmini ruhunu yansıtan bir şarkı oldu. 

Dijital platformlarda satışa sunulan “Burası İstanbul”un klibi önümüzdeki hafta yayında olacak.

Burası İstanbul klibini tadımlık olarak youtube kanalında yayımlandı. 

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.