Organize İşler dizisi ünlülerle dolu

12.03.2022
A+
A-

Yılmaz Erdoğan sinemada çok sevilen filmi Organize İşler şimdi televizyon dizisi olacak. Dizide yerli ve yabancı ünlü isimler rol alacak.

Organize İşler dizisi ünlülerle dolu

Organize İşler dizisi ünlülerle dolu. Yılmaz Erdoğan’ın filmi ‘Organize İşler’ şimdi televizyon dizisi oluyor. Organize İşler dizisinde hem yerli hem yabancı ünlü isimler rol alıyor. 

Dijital yayın platformu Disney Plus, aralarında Halit Ergenç, Şahan Gökbakar, Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere’nin olduğu 15 dev isimle anlaşmıştı. Disney Plus son olarak dikkat çeken bir anlaşmaya daha imza atarak seyircileri cezbetmeye çalışıyor. 

Gazeteci Birsen Altuntaş, bugün Yılmaz Erdoğan Disney Plus’la el sıkıştığını yazdı. Habere göre, anlaşmanın içeriğinde 3 sezonluk “Organize İşler” dizisi ve 2 de sinema filmi bulunuyor.

Yılmaz Erdoğan’ın Disney Plus projelerinde sadece yerli değil yabancı oyuncular da rol alacak. Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler dizisinde rol alacak ünlü isimler arasında Russell Crowe, Andy García ve Cem Yılmaz da bulunuyor. 

Organize İşler, Disney Plus’ta üç sezon ekrana gelecek. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.