Gülşen Lolipop klibi müstehcenlik sınırını aştı mı

Son ayların en tartışmalı şarkıcılarından olan Gülşen, Lolipop şarkısının klibiyle sınırları zorladı. Klibi izleyenler “Lolipop klibi müstehcenlik sınırını aştı mı?” diye sormaya başladı.

Gülşen Lolipop klibi müstehcenlik sınırını aştı mı

Gülşen Lolipop klibi müstehcenlik sınırını aştı mı? Son zamanların magazin gündeminde en çok yer alan şarkıcılarından Gülşen, sahne kıyafetlerindeki cesurluğunu Lolilop klibinde fersah fersah katladı. Klip müstehcenlik sınırını aştı mı diye herkes birbirine sormaya başladı…

Hapishanedeki seksi kadın Gülşen 

45 yaşındaki şarkıcı Gülşen, yeni şarkısı Lolipop ile müzik dünyasından önce magazin dünyasında sert fırtınalar yarattı. Şarkısı için hazırlanan kapakta lolipop yalayan Gülşen, klibinde ise hapishanede mahkum hayatı yaşayan seksi bir kadını canlandırdı. Yönetmen Metin Aralot, şarkının sözlerinde yer alan “Kollarınsa eğer cezaevi ben yatarım” sözlerini klibinin ana hattına oturttu. 

Gülşen’in merakla beklenen Lolipop şarkısının klibi cüretkar sahnelerle dolu. Klibi Metin Arolat çekti. Gülşen geçtiğimiz günlerde bir konseri sırasında erkek seyircilerden birinin kucağına oturarak dans etmişti.

Bu olayın daha dumanı tüterken Gülşen’in Lolipop şarkısının kapak fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü. Gülşen’in Lolipop şarkısı için lolipop yalarken çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada ve ulusal medyada sert eleştirelere neden oldu.

Gülşen müstehcenlik sınırını aştı mı? 

Tartışmalar yaratan Gülşen, Lolipop şarkısı için klip çekti. Klip dijital platformlarda ve YouTube’da yayınlanmaya başladı. Klibi izleyenlerin aklına “Lolipop klibi müstehcenlik sınırını aştı mı” sorusunu sormaya başladı. Metin Aralot’ın yönetmenliğini yaptığı Gülşen’in Lolipop klibinde 18 yaş sınırını zorlayan sahneler var mı? Bu soru da gündemde…

Lolipop şarkı sözleri

Gülşen’in Lolipop şarkısının sözleri de dikkat çekiyor. Lolipop şarkısını sözleri ve müziği Gülşen’e ait. Şarkının düzenlemesi ise Gülşen’in eşi Ozan Çolakoğlu’na…

Lolipop şarkı sözleri şöyle:

Kaçtıkça giriyorum çekimine
Sanki giymişim ateşten elbise
Sen bir hata olsan ben bin kere yaparım

Korkulu rüyalarımın sahibi
Oyna duygularımın ol katili
Kollarınsa eğer cezaevi ben yatarım

Dudaklar lolipop al
Kucaklar dolusu love
İstemem altınlar pırlantalar
İsterim ooo

Ben bir tek seni
Tek seni tek seni
Aşkımla ölçülemez hiçbir money
Oh mommy so yummy
Aslında gitsek ya biz daha ileri
Daha ileri az daha ileri
Oooo

My love
İçim dışım lav
Ay lav ay lav
İşim gücüm yok başkalarıyla
Yo
Söndürülmez bu ateş sularla

Oooo

My love
Bak yaklaşıyor bir cisim iddiayla
Bildiklerini unut sırayla
Çarpışmalarımız itinayla
Oooo 

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.