Osman Sekiz filminde Mike Tyson oynayacak mı

27.08.2020
A+
A-

Eski dünya ağır sıklet boks şampiyonlarından Mike Tyson Osman Sekiz filminde oynayacak mı? Sinema piyasasında konuşulan konulardan biri bu. Tyson’ın menajeri ile görüşülde. İki dakikalık kavga sahnesi için Tyson 350 bin euro (3 milyon 55 bin TL) istedi. Pazarlıklar sürüyor.

Osman Sekiz filminde Mike Tyson oynayacak mı? Dünya ağır sıklet boks şampiyonu unvanına sahip Mike Tyson’a filmde oynaması için teklif götürüldü. 

Osman Sekiz filminde Mike Tyson için önerilen rol iki dakikalık kavga sahnesi… Tyson’ın menajerleri bu rol için 350 bin euro (3 milyon 55 bin TL) istedi. 

Osman Sekiz filminin başrollerinde Ali Atay ile Begüm Birgören rol alacak. Osman Sekiz filminde Mike Tyson için konuk oyunculuk önerildi. Dünya ağır siklet boks şampiyonu Mike Tyson’a götürülen teklif halen masada duruyor. 

Filmin yapımcısı Ömer Kaya, Tyson’ın menajeri Sharron Elkabas ile görüştüklerini, sürecin olumlu yürüdüğünü açıkladı. 

Filmin yönetmenliği için Ezel Akay ile görüşülüyor. Osman Sekiz filminin senaryosu Kemal Uçar tarafından yazıldı. Mike Tyson Osman Sekiz filminde 2 dakikalık kavga sahnesinde rol alacak. Tyson, 2 dakikalık sahne için 350 bin euro (3 milyon 55 bin TL) istedi.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.