‘Otelde Cinayet’ seyirciyi güldürüyor

26.01.2022
A+
A-

Otelde Ciyanet adlı oyun kara komedi türünde… Duru Tiyatro’nun yüksek tempolu yeni prodüksiyonu gülmek isteyenler için sahnede.

‘Otelde Cinayet’ seyirciyi güldürüyor

‘Otelde Cinayet’ seyirciyi güldürüyor. Kara komedi türündeki Otelde Cinayet adlı oyun, 29 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek.

İhanetle ve cinayet planlarıyla örülü bir aşk üçgenini sahneye taşıyan Otelde Cinayet, Duru Tiyatro’nun yüksek tempolu yeni prodüksiyonu olarak sunuluyor.

Otelde Cinayet oyununda Ayumi Takano, Cem Yanılmaz ve Ali Dağhan Balaban birlikte rol alıyor.

Oyunu, Sam Bobrick ve Ron Clark birlikte kaleme aldı. Ekin Tunçay Turan dilimize çevirdi.

Otelde Cinayet, bol şamatalı bir komedi oyunu. Genel sanat yönetmenliğini Emre Kınay’ın üstlendiği oyunun yönetmen koltuğunda Cem Yanılmaz oturuyor. 

Otelde Cinayet oyunun konusu

Mitchell Lovell ve Arlene Miller birbirlerini deliler gibi seven bir çifttir. Ancak bir problem vardır: Arlene’nin kocası Paul Miller. İki sevgilinin Paul’ü ortadan kaldırmak için kurdukları cinayet planı, komik ve bir o kadar da karmaşık bir duruma dönüşecektir.

Yönetmen yardımcılığını Barış Ulusoy’un, reji asistanlığını Yağmur Arıkan’ın yaptığı “Otelde Cinayet”te ışık tasarımı Erkan Kalkan’ın, kostüm tasarımı Ezgi Özcan’ın, afiş tasarımı ise Ahmet Erdoğan’ın imzasını taşıyor.

İki perdelik “Otelde Cinayet” oyunu 29 Ocak 2022 Cumartesi akşamı saat 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde seyirciyle buluşacak. Oyunun biletleri biletix.com ve biletinial.com adreslerinden temin edilebilir.

Adres: Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi
Barbaros Mah. Kızılbegonya Sok. No. 10 A -1 Ataşehir/İstanbul
Tel: 0216 338 56 86 – 0549 553 19 79

Bilgi için: durutiyatro.com
instagram.com/durutiyatro

Duru Tiyatro hakkında 

Mart 2005’te kurulan tiyatro topluluğu, bir repertuar tiyatrosu olarak yaşamına başladı. Eylül 2007’de “Maarif Kültür Merkezi” projesine başlarken, çağdaş bir kente yakışan, “duru” bir tiyatro yaratma düşüncesiyle yola çıkan Duru Tiyatro, 5 Ocak 2008’de, 8 dalda “En İyi” ödülleriyle ödüllendirilen ve Yılın Oyunu seçilen “Bana Bir Picasso Gerek” adlı oyunuyla perdelerini açtı.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.