Otuz erkek önünde çekilen sevişme sahnesi ve itiraf

28 yaşındaki film oyuncusu Margot Robbie, sinema endüstrisi açısından hayli tartışılacak bir itirafta bulundu. Genç kadın, Leonardo Dicaprio ile birlikte oynadğı sevişme sahnesinden utandığını açıkladı.

Otuz erkek önünde çekilen sevişme sahnesi ve itiraf

Otuz erkek önünde çekilen sevişme sahnesi Margot Robbie’nin dört yıl sonra gelen itirafı ile tartışma konusu oldu. 28 yaşındaki Avustralyalı yıldız, Leonardo DiCaprio ile çekilen sevişme sahnesinde çok utandığını itiraf etti. Utancını ise çekim sırasında otuz erkeğin varlığına bağladı. 

The Wolf of Wall Street adlı ödüllü filmde Margot Robbie ve Leonardo Dicaprio başroldeydi. 2014 yılında izleyiciyle buluşan film o dönem çok izledi. Leonaro Dicaprio’nun “Eleştirmenlerin Seçimi”, “Halkın Seçimi”, “Altın Küre” ödüllerini aldığı film, Margot Robbie’nin kariyerinin önemli bir dönüm noktasını oluşturmuştu. 

Şimdi aradan dört yıl geçti. Margot Robbie, film çekimleri sırasında nasıl utandığını itiraf etti, açıkladı. Eğer onun bu itirafı ve açıklaması bir reklam çalışması değilse gerçekten önemli. Bir kadın oyuncunun sinema endüstrisinde yaşadığı zor anları anlatan bir itiraf olarak değerlendirilmeli. 

Margot Robbie, küçük bir yatak odasında çekilen sevişme sahnesi sırasında orada 30 erkeğin görevli olduğunu ve bunu da “utanç verici” bulduğunu anlattı. Robbie, film çekimi sırasında yönetmen, kameraman, ışıkçı ve diğer görevlilerden oluşan film ekibinin önünde çekilen sevişme sahnesinden utandığını dört yıl sonra itiraf etti. Bu itirafı ve açıklama sinema endüstrisiyle ilgili tartışmayı da gündeme getirdi. 

Margot Robbie’yi eleştirenler de var destekleyenler de. Eleştirenler “Bu senin işin, senaryoyu biliyorsun. Oradakiler kadın olsaydı utanmayacak mıydın?” diyor. Destekleyenler ise “Yaptığı bir profesyonel iş. Ancak ortamda bulunan otuz erkeğin önünde sevişmesi rol olsa da kadan üzerinde baskı oluşturur.” fikrini savunuyor. 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.