Pelin Öztekin 93 kilo verdi bikinili paylaşım yaptı

21.05.2019
A+
A-

Ünlü oyuncu Pelin Öztekin, kilolarından kurtuldu. 22 ayda 93 kilo verdi. Şimdi bedenen rahatlayan Pelin Öztekin bikinili pozlarıyla gündeme geliyor.

Pelin Öztekin 93 kilo verdi bikinili paylaşım yaptı

Pelin Öztekin 93 kilo verdi. Genç kadın kurtulduğu kilolarından sonra sahilde köpeğiyle oynarken çektirdiği bir bikinili fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

Pelin Öztekin mide küçültme operasyonu ile 153 kilodan 93 kiloya indi.

BKM Oyuncuları tarafından ekrana gelen Çok Güzel Hareketler’deki o topaç gibi Pelin Öztekin gitti yerine bambaşka bir kadın geldi. Pelin Öztekin mide küçültme operasyonu ve uyguladığı egzersizlerle 93 kilo verdi.

32 yaşındaki oyuncu kilolarından kurtulmanın keyfini çıkarıyor.

153 kilodan 60 kiloya düşen 32 yaşındaki oyuncu, şimdi hayatını daha konforlu yaşıyor.

Yaşadığı konforu da sosyal medyadan paylaşıyor. Pelin Öztekin bikinili fotoğrafını paylaşarak yaz sezonuna ilk adımını attı. Geçtiğimiz yıl da Kaş sahilinde paylaştığı bikinili fotoğrafından sonra Pelin Öztekin bu yıl da takipçilerine sahilden selam verdi.

Pelin Öztekin sahilde bikinili fotoğraflarıyla güzelliğini paylaşıyor.

Pelin Öztekin 153 kilo olduğunda da kendisiyle barışık bir kadındı. Kilolarıyla dalga geçiyor, ekrandaki skeçlerde şişman haline yapılan göndermelerle izleyenleri güldürüyordu.

Ünlü oyuncuyu görenler tanıyamıyor.

22 ayda 93 kilo verdi

Usta oyuncu Rasim Öztekin’in kızı olan Pelin Öztekin de babasının yolundan yürüyor. Oyunculuk kariyerinde başarılı adımlarla ilerliyor.

Mide küçültme ameliyatı ve uyguladığı sağlıklı beslenme ile Pelin Öztekin, adeta bambaşka bir kadın oldu.

Geçtiğimiz yıllarda bir röportajında “Bir gün zayıflayacağım. O günün gelmesini bekliyorum” demişti. Dediğini de yaptı. Mide küçültme ameliyatı geçiren Pelin Öztekin, 22 ayda 93 kilo verdi. Sağlıklı beslenme ve egzersiz desteğiyle 60 kiloya inen Pelin Öztekin şimdi mankenlere taş çıkartıyor.

Pelin Öztekin kiloluyken de hayata gülümsüyordu. Şimdi mutluluğu daha da çoğaldı.

Pelin Öztekin, verdiği kilolardan sonra bir kadın olarak daha bir kendine güvenir oldu. Güzelliğini sergilemekten kaçınmayan Pelin Öztekin, Instagram hesabından yılın ilk bikinili paylaşımını yaptı. Deniz sezonunu açan Pelin Öztekin, bikinili verdiği pozla takipçilerine kilo verme konusunda ne kadar yol katettiğini gösterdi.

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.